قلعه‌نویی: به تیم ملی فکر نمی‌کنم

20120929193610_2df71026-afaa-49d4-8a3e-efb34b1b7a11-e1338216073984

قلعه‌نویی:  به تیم ملی فکر نمی‌کنم امیر قلعه‌نویی می‌گوید به فکر حضور در تیم ملی نیست. سرمربی استقلال در پایان تمرین امروز تیمش در جمع خبرنگاران گفت: «مقابل العین ممکن است به برخی از بازیکنان ...

قلعه‌نویی:  به تیم ملی فکر نمی‌کنم
امیر قلعه‌نویی می‌گوید به فکر حضور در تیم ملی نیست.
سرمربی استقلال در پایان تمرین امروز تیمش در جمع خبرنگاران گفت: «مقابل العین ممکن است به برخی از بازیکنان استراحت بدهیم. البته هنوز تصمیم قطعی در این رابطه نگرفته‌ایم. ما در این مسابقه برای برد به میدان می‌رویم چراکه سرگروهی برایمان اهمیت دارد.»
او دوباره به صورت غیر مستقیم دم از جدایی زد و گفت: «استقلال شرایط خوبی دارد و امیدوارم هر کسی به این تیم می‌آید سال آینده در آسیا موفق شود. اما موفقیت در آسیا فقط در زمین نیست. باید برنامه‌ریزی و ساختار خوبی داشت. ما از نظر نیروی انسانی خوب هستیم اما از نظر برنامه‌ریزی و ساختاری مشکل داریم. ما با این روش که کاسه گدایی دستمان می‌گیریم و دنبال پول هستیم به جایی نمی‌رسیم. روزی که به استقلال آمدم از بزرگترین قرارداد تاریخ فوتبال گذشتم. می‌خواستم با استقلال به قهرمانی آسیا برسم. اما با دیدن این رفتارها دلزده می‌شوم.»

او در مورد شایعه حضورش در تیم ملی هم گفت: «به روح مادرم قسم به تنها چیزی که فکر نمی‌کنم تیم ملی است. ما باید از سرمربی تیم ملی به خاطر ایران حمایت کنیم. هدف همه ما حضور در جام جهانی است.»

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.