نمایش خانگی «فیلم سینمایی گذشته» در ایران و فرانسه

le passe

نمایش خانگی «فیلم سینمایی گذشته» در ایران و فرانسه نسخه نمایش خانگی «گذشته» ساخته اصغر فرهادی به طور همزمان در ایران و فرانسه توزیع می‌شود. میثم معراجی یکی از مدیران موسسه نمایش خانگی فیلمسازان جوان ...

نمایش خانگی «فیلم سینمایی گذشته» در ایران و فرانسه

نسخه نمایش خانگی «گذشته» ساخته اصغر فرهادی به طور همزمان در ایران و فرانسه توزیع می‌شود.

le passeمیثم معراجی یکی از مدیران موسسه نمایش خانگی فیلمسازان جوان گفت: «با برنامه ریزی‌های انجام شده نسخه نمایش خانگی فیلم «گذشته» تا قبل از مهرماه در بازار ارائه می‌شود. این نسخه دوبله فارسی است و همچنین یک مستند ۲۰ دقیقه‌ای از پشت‌صحنه فیلم نیز به همراه دارد.»

او افزود: «همین نسخه‌ای که به تازگی دوبله شده و هم اکنون در سینماهای تهران روی پرده است در قالب نسخه نمایش خانگی به بازار می‌آید. در تلاش هستیم که این فیلم با کیفیت بسیار بالایی وارد شبکه خانگی شود.»

معراجی ادامه داد: «طبق قرارداد، اجازه اکران و پخش فیلم در ایران برعهده اصغر فرهادی است، همچنین قرارست نسخه نمایش خانگی این فیلم همزمان با فرانسه در ایران ارائه شود.»

دوبله این فیلم با مدیریت اصغر فرهادی در استودیو مؤسسه فرهنگی هنری‌‌ رها فیلم و توسط مانی هاشمیان انجام شده است.

علی مصفا در نقش احمد، ساره بیات در نقش ماری با بازی برنیس بژو، علی سرابی در نقش سمیر با بازی طاهر رحیم، سحر دولت‌شاهی در نقش لوسی با بازی پائولین بورلت، آزاده صمدی در نقش نعیما با بازی سابرینا وازانی، بابک کریمی در نقش شهریار و بازیگران خردسال نیکی نصیریان در نقش لئا، دانیال آب‌دارباشی در نقش فواد صداپیشگی کرده‌اند.

:: خبر آنلاین به نقل از مهر

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.