قیمت طلا در ۳ روز اخیر بیش از ۵۰ دلار کاهش داشت

2013-09-06_163935

قیمت طلا در ۳ روز اخیر بیش از ۵۰ دلار کاهش داشت نسبت به ۳ روز گذشته قیمت جهانی هر اونس طلا، بیش از ۵۰ دلار کاهش داشته است. در لحظه تنظیم این گزارش (۵۰ ...

قیمت طلا در ۳ روز اخیر بیش از ۵۰ دلار کاهش داشت

نسبت به ۳ روز گذشته قیمت جهانی هر اونس طلا، بیش از ۵۰ دلار کاهش داشته است.

در لحظه تنظیم این گزارش (۵۰ دقیقه قبل از نشر در خبر اینترفر) هر اونس (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) طلا در بازارهای جهانی به قیمت ۱۳۶۴ دلار و ۹۰ سنت رسید که نسبت به آخرین قیمت روز گذشته ۲ دلار و ۸۰ سنت کاهش داشته است.

قیمت این لحظه هر اونس طلا در بازارهای جهانی نسبت به ی کاه ماه گذشته ۷۷ دلار و ۶۰ سنت افزایش قیمت و نسبت به سال گذشته ۳۳۶ دلار و ۴۰ سنت کاهش قیمت داشته است.

با نگاهی به نمودار سایت کیتکو می‌توان به این نتیحه رسید که آخرین قیمت ۵ سپتامبر یعنی روز گذشته ۱۳۷۱ دلار و ۳۰ سنت بوده و همچنین قیمت جهانی طلا در ۴ سپتامبر و در بازار نیویورک روی ۱۳۹۱ دلار و ۶۰ سنت بسته شده است.

قیمت جهانی طلا روز ۳ سپتامبر در بازار نیویورک روی ۱۴۱۲ دلار و ۲۰ سنت بسته شده است. لذا می‌توان نتیجه گیری کرد نسبت به هفته گذشته هر اونس طلا نزدیک به ۵۰ دلار کاهش قیمت داشته است.
در لحظه تنظیم این گزارش هر اونس نقره در بازارهای جهانی به ۲۳ دلار  و ۱۶ سنت هر اونس پلاتینیوم به ۱۴۸۴ دلار و هر اونس پالادیوم به ۶۹۲ دلار رسیده است.

آخرین قیمت طلا و سکه در بازار آزاد تهران

gold marketروندی نسبتا افزایشی داشته که دلیل آن تحریک قیمت دلار در بازار آزاد تهران بوده است، به نحوی که در آخرین معاملات روز پنجشنبه هر قطعه طلای طرح جدید یک میلیون و ۱۴۳ هزار تومان، هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون و ۱۲۰ هزار تومان نیم سکه ۵۷۳ هزار تومان ربع سکه ۳۶۲ هزار تومان و سکه گرمی ۲۴۰ هزار تومان معامله شده است.

بنابراین گزارش هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱۲ هزار و ۸۸۶ تومان و هر گرم طلای ۲۴ عیار ۱۵۰ هزار و ۴۷۷ تومان معامله شده است.

قیمت هر دلار آمریکا در آخرین معاملات روز پنجشنبه به ۳ هزار و ۳۲۰ تومان هر یورو ۴۳۷۵ تومان هر پوند انگلستان ۵ هزار و ۱۷۵ تومان و هر درهم امارات ۹۶۰ تومان در صرافی‌های تهران معامله شده است.

:: خبرگزار اقتصادی فارس

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.