قهرمانان رشته های ورزشی دختران دانش آموز

مسابقات دختران

بیست و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر مقطع متوسطه اول در چهار رشته ورزشی و به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار شد. رشته‌های فوتسال، والیبال، هندبال و بسکتبال چهار رشته این دوره از رقابتها ...

بیست و پنجمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر مقطع متوسطه اول در چهار رشته ورزشی و به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار شد.
رشته‌های فوتسال، والیبال، هندبال و بسکتبال چهار رشته این دوره از رقابتها بودند که قهرمانان آن پس از برگزاری مسابقات متعدد مشخص شد.

کرمانشاه قهرمان فوتسال دانش‌آموزان دختر متوسطه اول شد
در پایان مسابقات فوتسال دانش‌آموزان دختر مقطع متوسطه اول کشور، تیم استان کرمانشاه در دیدار پایانی موفق شد با نتیجه ۴ بر ۳ حریف خود فارس را از پیش رو بردارد و عنوان نخست را از آن خود کند.
در دیدار رده‌بندی هم تهران با پیروزی ۴ به صفر در مقابل آذربایجان شرقی عنوان سوم را تصاحب کرد.

اصفهان قهرمان مسابقات والیبال دانش‌آموزان دختر متوسطه اول شد
در دیدار پایانی مسابقات والیبال این دوره از بازیها، تیم اصفهان با نتیجه دو بر صفر حریف خود شهرستان‌های تهران را مغلوب کرد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
در دیدار رده‌بندی این مسابقات نیز تیم فارس با همین نتیجه تهران را شکست داد و سوم شد.

تهران قهرمان مسابقات بسکتبال دانش‌آموزان دختر متوسطه اول شد
رقابت‌های بسکتبال این دوره از مسابقات با راهیابی دو تیم تهران و البرز به دیدار فینال و پیروزی ۴۲ به ۲۳ تهران در مقابل حریف خود و کسب عنوان قهرمانی این تیم به پایان رسید.
گفتنی است، تیم‌های خراسان رضوی و قزوین نیز برگزار کننده دیدار رده‌بندی بودند که در این مسابقه خراسان رضوی موفق شد با نتیجه ۳۱ به ۲۸ حریف خود را شکست داده و مقام سوم مسابقات را کسب کند.

اصفهان قهرمان مسابقات هندبال دانش‌آموزان دختر متوسطه اول شد
رقابتهای هندبال این دوره از مسابقات با برگزاری دیدار فینال ادامه یافت و براساس آن تیم اصفهان با پیروزی ۱۶ به ۱۲ مقابل آذربایجان شرقی عنوان قهرمانی را کسب کرد.
در دیدار رده‌بندی هم تیم تهران با حساب ۱۰ به ۱۲ مغلوب البرز شد و به این ترتیب تیم استان البرز مقام سومی رقابتهای هندبال دانش‌آموزان دختر در مقطع متوسطه اول را کسب کرد.

:: خبر اینترفر – مهر – عصر اهواز

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.