حمله به کلانتری در تهران/ سرباز دژبانی خلع سلاح نشد

دستگیری

جزئیات حمله دو جوان مست به ماموران کلانتری یافت آباد رییس کلانتری ۱۵۱یافت آباد جزئیات حمله چماق به دستان به کلانتری را تشریح کرد. سرهنگ حسین ذکایی‌خو در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت ...

جزئیات حمله دو جوان مست به ماموران کلانتری یافت آباد

رییس کلانتری ۱۵۱یافت آباد جزئیات حمله چماق به دستان به کلانتری را تشریح کرد.
سرهنگ حسین ذکایی‌خو در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت سه بامداد،‌ بیست و سوم تیرماه امسال، دو پسر جوان در حالیکه یک نفر از آنها چماقی در دست داشت به قراول و دژبان وقت کلانتری حمله ور شدند و قصد خلع سلاح و گرفتن اسلحه کلاشینکف سرباز دژبان را داشتند که با سرو صدای ایجاد شده و با تخریب شیشه های دژبانی افسر نگهبان وقت کلانتری به همراه ماموران دیگر سریعا به کمک دژبان آمده و مانع از خلع سلاح سرباز شدند.

او با بیان اینکه شخصی که چماق در دست داشته با ضربات پی در پی اقدام به تخریب شیشه های در و سایر قسمتهای دژبانی می‌کند، گفت: این فرد به سمت مامورین حمله ور شده که در نهایت شخص مذکور به کنترل مامورین در آمده و چماق خود را به زمین انداخته و هر دو نفر دستگیر و به داخل کلانتری منتقل شدند.

ذکایی‌خو با بیان اینکه متهم ردیف اول شخصی که چماق در دست داشت خود را داریوش و متهم ردیف دوم خود را “اکبر” معرفی کرد، گفت: در بررسی اولیه مشخص شد؛ هر دو متهم شرب خمر کرده و برای تست الکل به پزشکی قانونی معرفی شده و تست الکل انان نیز مثبت اعلام شد.

رییس کلانتری ۱۵۱یافت آباد با بیان اینکه در ادامه در بازجویی‌های صورت گرفته از متهمان مشخص شد آنان برای آزادی و فراری دادن برادرشان به نام “بهروز” که ساعاتی پیش توسط ماموران به اتهام فروش مال غیر، جلب و پس از انتقال به کلانتری در بازداشت به سر می برد اقدام به درگیری با ماموران کرده بودند گفت: متهمان پس از دستگیری ضمن تشکیل پرونده به اتهام درگیری با مامورین و تخریب عمدی اموال دولتی شرب خمر و شرارت بازداشت و در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.

:: خبر اینترفر – ایسنا

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.