انتشار فیلم دعوت علی کریمی از دایی / جنجال طرفداران

علی دایی و کریمی

پیوستن علی کریمی به کمپین ویدئویی کمک به بیماران ALS هم جنجالی بود. کریمی در ویدئوی خود از رضا عطاران، مازیار فلاحی و … البته علی دایی  دعوت کرد تا به حمایت از بیماران ALS ...

پیوستن علی کریمی به کمپین ویدئویی کمک به بیماران ALS هم جنجالی بود.

کریمی در ویدئوی خود از رضا عطاران، مازیار فلاحی و … البته علی دایی  دعوت کرد تا به حمایت از بیماران ALS بپردازند و سطل آب و یخ را روی سرشان خالی کنند. این ویدئو، یک انفجار در فضای مجازی به همراه داشت و طرفداران کریمی و دایی به نقد اتفاق پیش آمده پرداختند.

اولین واکنش ها به این ویدئو، تعجب صرف بود. کریمی با دقت تمام از بین اهالی سینما، یکی از محبوب ترین ها یعنی رضا عطاران را انتخاب کرد، سپس سراغ اهالی موسیقی رفت و نام مازیار فلاحی را به زبان آورد می توان او را در موسیقی پاپ کشور، صاحب سبک دانست. سپس در ورود به ورزش، سراغ دایی را گرفت و این موضوع بسیار تعجب برانگیز است.

نکته مهم اینجاست که کریمی بعد از خداحافظی از فوتبال، فقط با پیام های احساسی از سوی هوادارانش مواجه شد ولی با انتشار این ویدئو نشان داد روحیه بسیار خوبی دارد. بعد از آن می رسیم به جنجال سازی های همیشگی کریمی که مثل طوطی روی شانه کریمی نشسته و هرگز رهایش نمی کند! کریمی حتی در انتشار این ویدئو نیز دست از حاشیه سازی برنداشت و نام علی دایی را به زبان آورد چون می دانست دعوت از دایی، حتما جنجال به پا می کند.

دقیقا دعوا بین طرفداران دایی و کریمی از همین جا شروع شد؛ هواداران کریمی اعتقاد داشتند چهره محبوب شان می خواسته با این کار، باب دوستی دوباره با سرمربی پرسپولیس را باز کند و ویدئوی کریمی، چیزی به غیر از یک پیام دوستانه در پی ندارد اما علاقه مندان به دایی می گویند این یک شوخی زیرکانه از سوی کریمی بود تا دایی که در پرسپولیس به مشکل پرداخته را به حاشیه ببرد. البته ویدئوی فوق صرفا برای یک کار خیریه ساخته شده و حتی اگر در آن شوخی زیرکانه و هوشمندانه ای باشد، به کسی آزار نمی رساند.

باور اینکه علی کریمی و علی دایی در این شرایط رفاقتی داشته باشند، بسیار سخت است چون هنوز این شایعه مطرح است که دایی باعث شد کریمی بدون بازگشت به پرسپولیس و دور از خانه، از فوتبال خداحافظی کند. کریمی هم مصاحبه های تندی علیه دایی انجام داد و قطعا این طور نیست بعد از خداحافظی کریمی از فوتبال، تصور کنیم رابطه شان بهبود یافته باشد. حالا فکر می کنید چه دلیلی وجود داشت که کریمی، دایی را به چالش بکشد آن هم دو، سه روز پس از شکست مقابل ملوان و چندبرابر شدن مشکلات دایی؟!

:: خبر اینترفر – خبر آنلاین

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.