بسکتبال ایران با سه پله صعود در رده هفدهم جهان

بسکتبال ایران

بعد از برگزاری رقابت های جهانی بسکتبال در اسپانیا رنکینگ جدید فدراسیون جهانی بسکتبال منتشر شد که تیم ایران با سه پله صعود در رده هفدهم جهان قرار گرفت. بسکتبالیست‌های ایران که در رنکینگ گذشته ...

بعد از برگزاری رقابت های جهانی بسکتبال در اسپانیا رنکینگ جدید فدراسیون جهانی بسکتبال منتشر شد که تیم ایران با سه پله صعود در رده هفدهم جهان قرار گرفت.

بسکتبالیست‌های ایران که در رنکینگ گذشته در رده بیستم قرار داشتند با حضور در جام جهانی امتیازهای خود را به ۹۹.۲ رساندند و سه پله صعود داشتند.

بین دیگر تیم‌های آسیایی نیز چین در این رنکینگ با دو پله سقوط در رده چهاردهم قرار گرفته است.

کره جنوبی با چهار پله صعود بیست و هفتم، اردن با دو پله صعود بیست و هشتم، فیلیپین با سه پله صعود سی و یکم و لبنان با پنج پله سقوط در رده سی و چهارم قرار گرفتند.

در رنکینگ جدید جهانی سنگال با یازده پله صعود، دومینیکن با شش پله، مکزیک با پنج پله، اوکراین پنج پله و مصر نیز با پنج پله صعود بیشترین امتیازات را کسب کرده‌اند و ایتالیا با ۱۵ پله سقوط ، ژاپن با یازده پله، نیجریه شش پله، یونان پنج پله و لبنان هم با پنج پله بیشترین سقوط در رنکینگ جهانی را داشته‌اند.

چهار تیم نخست رنکینگ جهانی بدون تغییر مانده‌اند. ۵ تیم اول رنکینگ به شرح زیر هستند: ۱- آمریکا، ۲- اسپانیا، ۳- آرژانتین، ۴- لیتوانی، ۵- فرانسه با سه پله صعود.

:: خبر اینترفر – برنا

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.