پاسخ اپل به خم شدن آیفون iphone 6 و ۶ پلاس + عکس

آیفون 6 iphone apple

پاسخ اپل به خم شدن آیفون iphone 6 و ۶ پلاس + عکس بیش از چند روز است که مطالب و تصاویری با عنوان خم شدن آیفون iphone 6 و ۶ پلاس در سطح اینترنت ...

پاسخ اپل به خم شدن آیفون iphone 6 و ۶ پلاس + عکس

بیش از چند روز است که مطالب و تصاویری با عنوان خم شدن آیفون iphone 6 و ۶ پلاس در سطح اینترنت منتشر شده است و تصاویر و فیلم هایی نیز در همین رابطه موجود است. این امر منجر به آن شده است که گفته شود گوشی آیفون ۶ پلاس احتمال دارد که در جیب کاربران خم شود. اما پاسخ اپل به این همه چیست؟

کمی بعد از انتشار تصاویر مربوط به یک آیفون ۶ پلاس که از وسط خم شده بود، کافی بود تا موجی از مطالب مشابه در مورد خم شدن آیفون ۶ در سطح اینترنت به همراه تصاویر آن منتشر شود. آن هم تنها چند روز بعد از شروع فروش رسمی آیفون در بازارهای اصلی.
apple iphone 6حجم مطالب مربوط به این موضوع به قدری زیاد بود که به سرعت در شبکه های اجتماعی هشتگ #Bendgate به راه فتاد و به سرعت موضوع در سراسر نت و در بین کاربران عمومیت یافت. موضوع خم شدن آیفون برای شرکت اپل به تدریج به یک مشکل اساسی بدل شد تا آنکه این شرکت تصمیم به آن گرفت پاسخ این موضوع را بدهد:
داستان خم شدن آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس و پاسخ اپل!

در پاسخی که شرکت اپل به این موضوع داده است که تا کنون تنها ۹ نفر از کاربران این گوشی هوشمند به موضوع خم شدگی این گوشی واکنش نشان داده و ا این موضوع شکایت داشته اند. از همین روی بوده است که این شرکت تصمیم به آن گرفت که تعدادی از رسانه های خبری و وبلاگ های مطرح حوزه تکنولوژی را به پردیس خود دعوت نماید و به آنها نشان دهد که آزمایش های سختی را بر روی گوشی هوشمند خود صورت میدهد.

از آن سوی «فیل شیلر» نایب رئیس شرکت اپل در این رابطه گفته است: ما این دستگاه – آیفون ۶ – را به گونه ای طراحی نموده ایم که در زندگی روزمره شما به خوبی قابل استفاده و قابل انعطاف بشد. در طراحی این دستگاه نهایت دقت به کار رفته است تا در مقابل موقعیت های مختلف در کاربری روزمره، بهترین واکنش و مقاومت را داشته باشد.

در آزمایش که اپل در پردیس خود و در آزمایشگاه مخصوص اش صورت داده است، ۱۵ هزار دستگاه آیفون ۶ و ۱۵ هزار دستگاه آیفون ۶ پلاس مورد آزمایش هایی از جمله خمیدگی و فشار قرار گرفتند. این آزمایش ها با استفاده از دستگاه هایی صورت میگرفت که نشریه Verge اشاره کرده است که سیستم عامل ویندوز آنها را هدایت میکرده است!
apple iphone 6اپل معتقد است که طی آزمایش های صورت گرفته مشخص شده است که میزان فشاری که آیفون ۶ و ۶ پلاس قادر به تحمل آن هستند و بعد از آن به حالت عادی باز میگردند برابر با ۲۵ کیلوگرم یا ۵۰ پوند است. شیلر میگوید: مشخص است که اگر هر گوشی هوشمندی ار بیش از حد تحمل آن تحت فشار قرار دهید، از فرم اصل خود خارج میشود. این موضوعی است که کمتر در کاربری روزمره برای گوشی های هوشمند رخ میدهد:
داستان خم شدن آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس و پاسخ اپل!

با این حال شیلر میگوید شرکت اپل در خصوص شکایت کاربران در این موضوع پاسخ گو خواهد بود. حال دقیقا مشخص نیست که موضوع خم شدن دستگاه های آیفون ۶ و ۶ پلاس تا کجا قرار است ادامه پیدا کند. در این میان دو موضع مطرح شده است: مشکل خم شدن آیفون ۶ حتی در مواقعی که در جیب شما است، و دیگر موضع شرکت اپل که مدعی است که هر گوشی هوشمندی اگر بیش از حد تحت فشار قرار گیرد، مسلما خم یا شکسته خواهد شد!

:: خبر اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.