وضعیت روزهای اخیر استقلال و دیدار جمعه با تراکتورسازی

استقلال

هافبک عراقی، جاسم کرار که برای ادای نذر به عراق رفته بود، بامداد فردا به تهران باز می گردد. تیم فوتبال استقلال روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف تراکتورسازی می رود و ...

هافبک عراقی، جاسم کرار که برای ادای نذر به عراق رفته بود، بامداد فردا به تهران باز می گردد.

تیم فوتبال استقلال روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف تراکتورسازی می رود و آبی پوشان در این دیدار میلاد فخرالدینی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند.

آبی پوشان برای این مسابقه تیموریان، ابراهیمی،کرار،خرسندنیا، بیک زاده و امیر حسین صادقی را هم دوکارته می بینند و در صورت دریافت اخطار این بازیکنان از بازی با پرسپولیس محروم خواهند شد.

جاسم کرار که برای ادای نذر خود به کشور عراق سفر کرده، بامداد فردا به تهران باز می گردد و در تمرینات تیمش شرکت خواهد کرد.

تمرینات تیم استقلال فردا ساعت ۱۵:۳۰ در کمپ مرحوم حجازی پیگیری می شود. مطابق روزهای گذشته تمرین آبی پوشان بدون حضور خبرنگاران برگزار خواهد شد.

کادر فنی تیم استقلال از روز گذشته به دنبال وضعیت تیموریان و دلیل غیبت این بازیکن در تمرین روز گذشته هستند. تیموریان بعد از دیدار استقلال و پارسه مدعی شد که استقلالی ها از پرداختی های خود نسبت به وی عقب هستند. البته حضور تیموریان در دیدار استقلال و تراکتورسازی مشخص نیست و همه چیز بستگی به بازگشت وی به تمرینات دارد.

مسئولان استقلال روز یکشنبه مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان را به حساب ۸ بازیکن این تیم واریز کردند.

اعضای تیم فوتبال استقلال روز ۵شنبه تهران را به مقصد تبریز ترک خواهند کرد.

:: خبر شبکه اینترفر – مشرق

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.