معرفی سه پرچمدار اپل در سال ۲۰۱۵

iPhone 6

آیفون ۶ مینی ( iPhone 6 Mini) با صفحه نمایش ۴ اینچ در سال ۲۰۱۵ اپل در ‌‌نهایت با تولید گوشی‌های جدید سری ۶ خود با نام iPhone 6 و iPhone ۹ Plus آنچه کاربران ...

آیفون ۶ مینی ( iPhone 6 Mini) با صفحه نمایش ۴ اینچ در سال ۲۰۱۵

اپل در ‌‌نهایت با تولید گوشی‌های جدید سری ۶ خود با نام iPhone 6 و iPhone ۹ Plus آنچه کاربران و مشتریان این شرکت برای مدت‌ها در طلب آن بودند، برآورده ساخت؛ یعنی تولید گوشی‌های هوشمند با صفحه نمایش‌های بزرگ‌تر. اما آینده از چه قرار است؟ آیا اپل به اندازه‌های بزرگ‌تر برای گوشی‌های هوشمند خود وفادار خواهد بود. حدس و گمان‌ها و ارزیابی تحلیلگران چیز دیگری می‌گوید.

آن گونه که برآورد می شود، شرکت اپل قصد دارد در سال ۲۰۱۵ گوشی جدید خود را در سری ۶ با صفحه نمایش ۴ اینچ و با نام iPhone ۶ Mini روانه بازار کند. این موضوع را یکی از تحلیلگران با نام «تیموتی آکروری» در مطلبی که در وب سایتی مربوط به حدس و گمان‌های پیرامون اقدامات و سیاست‌های آینده شرکت اپل مطرح کرده است.

iPhone 6 Miniبنابراین، گویا قرار است اپل به صفحه نمایش‌های ۴ اینچ باز‌گردد و این نیت را در سال ۲۰۱۵ عملی سازد. آکروری در این مطلب عنوان کرده ‌که به احتمال زیاد شرکت اپل در سال ۲۰۱۵ سه پرچمدار اصلی را روانه بازار خواهد کرد که دو نمونه از آن مربوط به تقویت سخت‌افزاری گوشی‌های آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس خواهد بود و یک نمونه جدید با نام iPhone ۶ Mini با صفحه نمایش ۴ اینچ به دست کاربران خواهد رسید.

وی ابراز کرده ‌که بنا بر اطلاعات به دست آمده از مقامات آگاه در این باره، ویژگی‌ها و مشخصات سخت‌افزاری آیفون ۶ مینی مشابه با مشخصات سخت‌افزاری آیفون ۵S، اما طراحی آن دقیقا مشابه طراحی آیفون ۶ و با ضخامت فعلی خواهد بود.

البته این برای نخستین بار نیست که شایعات و حدس و گمان‌هایی پیرامون ورود آیفون ۶ مینی به بازار مطرح می‌شود و پیش از این نیز در چند مورد از علایق اپل به بازگشت به صفحه نمایش‌های ۴ اینچ در آینده نه چندان دور مطالبی منتشر شده بود.

هنوز‌ دقیق نمی‌توان مطمئن بود که شرکت اپل قصد دارد به یک صفحه نمایش ۴ اینچ برای سری جدید گوشی‌های هوشمند خود باز‌گردد، به ویژه اینکه این گوشی جدید با سخت‌افزارهایی مربوط به هوشمند دو سال قبل این گوشی همراه باشد؛ اما آنگونه که آکروری بیان کرده، گویا نیت اپل برای این کار جدی است.

گزارش‌ اخیر که بر مبنای یک نظر‌سنجی در ایالات متحده منتشر شده ‌از این قرار است که رشد توجه کاربران به گوشی‌های هوشمند جدید‌ اپل رو به افزایش است. بر این اساس، ۵۰ درصد از مشتریانی که تحت بررسی قرار گرفته‌اند، اشاره کرده‌اند که علاقه‌مند به این هستند تا گوشی هوشمند آینده آن‌ها آیفون ۶ باشد

iPhone 6 Miniاین گزارش در پی گزارش دیگری است که چندی پیش منتشر شد و حاکی از آن بود که در آینده تعداد درخواست خرید آیفون در بازار جهانی از تولید آن پیشی خواهد گرفت.

:: خبر اینترفر – تابناک

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.