تصاویر از خودروی جدید و عجیب تسلا Tesla در خیابان !

2015-04-13_035011

تصاویر از خودروی جدید و عجیب تسلا در خیابان ! به گزارش خبر شبکه اینترفر ؛ شرکت خودروسازی تسلا خودروی آزمایشی خود را به سطح شهر آورده بود که توسط عکاسان شناسایی شد هر چند ...

تصاویر از خودروی جدید و عجیب تسلا در خیابان !

به گزارش خبر شبکه اینترفر ؛ شرکت خودروسازی تسلا خودروی آزمایشی خود را به سطح شهر آورده بود که توسط عکاسان شناسایی شد هر چند که علامت لوگوی این شرکت با مهارت پوشانده شده بود.

شرکت خودروسازی تسلا خودروی آزمایشی خود را به سطح شهر آورده بود که توسط عکاسان شناسایی شد هر چند که علامت لوگوی این شرکت با مهارت پوشانده شده بود. به تازگی براساس جدیدترین گزارشات یک نمونه اولیه از خودروی ساخت شرکت تسلا به نام مدل x در اطراف کالیفرنیای ایالات متحده مشاهده شده است.

2015-04-13_035005 2015-04-13_035017 2015-04-13_035157گفتنی است؛ وب سایت شرکت خودروسازی تسلا در عین حال اعلام کرده است که خودروی مدل x خود را در سال ۲۰۱۶ رونمایی خواهد کرد. بررسی‌ها نشان می‌دهند، این وسیله الکتریکی خاص که بسیاری از رسانه‌ها آن را مشاهده و از آن فیلم و عکس تهیه کرده‌اند دارای نوع خاصی از پوشش برای مخفی ماندن علامت لوگو و جزییات بدنه بوده است.

قرار بود اولین مدل x شرکت تسلا در سال ۲۰۱۳ رونمایی شود که شرکت تسلا این رونمایی را دو سال است که به تعویق انداخته است.این مدل لو رفته از شرکت تسلا در کالیفرنیا تفاوت‌های آشکاری با مدل وعده داده شده از سوی شرکت تسلا دارد و حالت تشریفاتی‌تری دارد.

این دستگاه با موتور الکتریکی کار می‌کند و در صورتی که شارژ خودرو در حال اتمام باشد به راننده هشدار داد نزدیکترین مرکز شارژ الکتریکی خودرو را به او معرفی می‌کند. استفاده از خودروهای الکتریکی سبب کاهش آلودگی هوا و به ویژه کاهش دما در فصول گرم سال در کشور چین شده است.

شرکت تسلا هم چنین اعلام کرده است که قصد دارد در آینده خودروهای بدون راننده را نیز راهی بازارها کند.

:: خبر فناوری اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.