تحویل کالا با پهپادهای آمازون در هر مکان که هستید!

2015-05-10_185707

پهپادهای آمازون قادر به شناسایی موقعیت جغرافیایی خواهند بود به گزارش خبر اینترفر ؛ آمازون با ثبت یک پتنت جدید اعلام کرده که سیستم تحویل بار با کمک پهپاد این شرکت ممکن است بتواند با ...

پهپادهای آمازون قادر به شناسایی موقعیت جغرافیایی خواهند بود

به گزارش خبر اینترفر ؛ آمازون با ثبت یک پتنت جدید اعلام کرده که سیستم تحویل بار با کمک پهپاد این شرکت ممکن است بتواند با کمک تلفن همراه مشتریان، مکان آن‌ها را ردیابی کند و بسته را در هر مکانی که مشتری قرار دارد به او تحویل دهد. این ویژگی که “Bring It To Me” نام دارد به پهپاد اجازه می‌دهد تا آیتم‌ها را بر اساس موقعیت جغرافیایی مشتری که توسط شبکه‌ی موبایل یا Wi-Fi بدست آمده تحویل دهد.

2015-05-10_185314پهپادهای آمازون همچنین قادر خواهند بود با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و در مورد فاکتورهای محیطی مانند وضعیت آب و هوا با یکدیگر اطلاعات مبادله کنند. این پتنت همچنین جزئیاتی در مورد استفاده‌ی این هواپیماهای بدون سرنشین از رادار، سونار، دوربین، سنسورهای مادون قرمز و سایر اجراء جهت کمک به فرود آمدن در شرایط اضطراری بیان کرده است.

آمازون پس از عدم توافق با اداره‌ی هوانوردی فدرال آمریکا تصمیم گرفت پهپادهای تحویل بار خود را در کشور کانادا آزمایش کند. اداره‌ی مذکور با پهپادهای جمع‌آوری خبر و نظارت بر محصولات کشاورزی همکاری خوبی داشته است اما در زمینه‌ی تحویل بار با کمک پهپاد محدودیت‌های زیادی اعمال کرده است.

:: خبر اینترفر – بروزنت

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.