عکس بیت الله عباسپور / قهرمان پرورش اندام به کما رفت

2015-08-26_003840

قهرمان پرورش اندام (بیت الله عباسپور) به کما رفت و تنفس او با دستگاه انجام می شود. عکس بیت الله عباسپور / قهرمان پرورش اندام به کما رفت به گزارش خبر اینترفر ؛ این گزارش ...

قهرمان پرورش اندام (بیت الله عباسپور) به کما رفت و تنفس او با دستگاه انجام می شود.

عکس بیت الله عباسپور / قهرمان پرورش اندام به کما رفت

به گزارش خبر اینترفر ؛ این گزارش حاكی است كلیه های عباسپور از كار افتاده و تنفس هم با دستگاه انجام می شود و وضعیت او موجب نگرانی دوستان و اعضای خانواده اوست.

یادآور می شود: با این كه مقدمات اعزام بیت الله عباسپور به خارج از كشور فراهم شده بود اما با وخامت حال وی، پزشكان اجازه انتقال ندادند و همچنان در بیمارستان آتیه بستری است و تحت نظر قرار دارد.

2015-08-26_003442وی به یك بیماری نادر – واسکولیت – مبتلاست. واسكولیت به معنی التهاب و ورم رگ‌های خونی است. التهاب رگ‎ها می‎تواند موجب ورم دیواره رگ‎ها و در نتیجه کاهش جریان گردش خون و حتی انسداد رگ‎ها و عدم خون‎رسانی به بافت‌ها و اندام‎های مختلف بدن شود.

2015-08-26_003642این ورزشكار كه متولد ۱۳۵۸ در بیجار و بالیده وپرورش یافته در كرج و به سبب اخلاق نیك نیز در این شهر زبانزد است تنها ایرانی یی است كه به مسابقات فینال مستر المپیا – معتبرترین تورنمنت بین المللی پرورش اندام- راه یافته و جدای آن  نیز بارها در سطوح ملی و بین المللی افتخار كسب كرده است.

با آرزوی سلامتی برای قهرمان عزیز کشورمان…

:: خبر شبکه اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.