استفاده از بالگرد فیلمبرداری در مجالس عروسی ممنوع شد

2015-09-07_170105

پلیس گیلان از ممنوعیت استفاده از بالگردهای ویژه فیلمبرداری کنترل از راه دور در مجالس عروسی در این استان خبر داد و استفاده از بالگرد عروسی را در گیلان ممنوع اعلام کرد. به گزارش خبر ...

پلیس گیلان از ممنوعیت استفاده از بالگردهای ویژه فیلمبرداری کنترل از راه دور در مجالس عروسی در این استان خبر داد و استفاده از بالگرد عروسی را در گیلان ممنوع اعلام کرد.
به گزارش خبر اینترفر – رئیس اداره نظارت بر اماکن پلیس گیلان خبر داد : رئیس اداره نظارت بر اماکن پلیس گیلان از ممنوعیت استفاده از بالگردهای ویژه فیلمبرداری کنترل از راه دور در مجالس عروسی در این استان خبر داد.
رشت – رضا محمدزاده بعد از ظهر امروز در همایش دوره‌ای مشترک پلیس، مرجع قضایی و اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران گیلان با اشاره به برخورد بدون اغماض پلیس با عکاسان و فیلمبرداران متخلف با هماهنگی مراجع قضایی اظهار کرد: پلیس برای صیانت از کرامت خانواده و پاسداشت خون شهدا از تخلف‌ها نمی‌گذرد.

وی ادامه داد: پلیس با افرادی که به اعتماد خانواده‌ها بی‌توجهی کرده و مبانی شرع اسلام را زیر پا می‌گذارند برخورد قاطع و جدی می‌کند.

محمدزاده از دریافت رونوشت کارت ملی و مجوز فعالیت واحدهای صنفی توسط پلیس در گیلان خبر داد و افزود: عکاسان و فیلمبرداران در صورت مواجه شدن با جشن‌های مختلط باید از انجام عکاسی و فیلمبرداری پرهیز کرده و مراتب را از طریق تلفن گویا به پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی اطلاع دهند.

رئیس اداره نظارت بر اماکن پلیس گیلان به اصرار برخی از تالارهای عروسی در حضور نداشتن فیلمبرداران شهر رشت در مجالس اشاره کرد و گفت: تالارها اجازه تحمیل عکاس و فیلمبردار به خانواده‌ها را ندارند و تنها خانواده‌ها تصمیم‌گیرنده در انعقاد قرارداد با فیلمبرداران هستند.

وی بر جلوگیری از استفاده از دوربین‌های پرنده در مجالس عروسی تاکید کرد و یادآور شد: استفاده از بالگردهای ویژه فیلمبرداری کنترل از راه دور در مجالس عروسی ممنوع است.

محمدزاده با بیان اینکه واحدهای صنفی عکاسی و فیلمبرداری نباید از عکس‌های خانوادگی در فضای مجازی استفاده کنند، تصریح کرد: قانون مجازات‌های شدیدی در مورد افراد متخلف در نظر گرفته است.

:: خبر اینترفر – فارس

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.