ایران دوم شد / نتایج کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۵ آمریکا

نتیجه کشتی ایران قهرمانی جهان 2015 لاس وگاس آمریکا

ایران دومین کشور در کسب سهمیه المپیک در بین ۱۶ کشور / ۱۶ کشور توانستند در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۵ لاس وگاس – آمریکا صاحب سهمیه شوند که از این میان سهم ...

ایران دومین کشور در کسب سهمیه المپیک در بین ۱۶ کشور / ۱۶ کشور توانستند در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۵ لاس وگاس – آمریکا صاحب سهمیه شوند که از این میان سهم تیم های روسیه و ایران با ۶ و ۵ سهمیه در صدر قرار دارند.

به گزارش خبر اینترفر ، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان در حالی روز دوشنبه (به وقت ایران) در لاس وگاس آمریکا پایان یافت که تیم روسیه توانست تمامی سهمیه های لازم را در شش وزن المپیکی کسب کند و تیم ایران نیز بجز در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به ۵ سهمیه المپیک دست یافت.

ایران دوم شد / نتایج کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۵ آمریکا

تیم های آذربایجان، گرجستان و مغولستان نیز ۴ سهمیه، تیم های آمریکا و ترکیه ۲ سهمیه و تیم های کره شمالی، قزاقستان، ایتالیا، ازبکستان، هند، فرانسه، بلغارستان، اوکراین و ارمنستان نیز یک سهمیه المپیک را در رقابت های جهانی کسب کردند.

طبق برنامه اعلامی اتحادیه جهانی کشورها برای کسب سهمیه المپیک سه فرصت دیگر دارند که می توانند در مسابقات قاره ای (فینالیست ها)، مسابقات گزینشی مغولستان (۳ نفر برتر) و مسابقات گزینشی ترکیه (فینالیست ها) شرکت نمایند.

برنامه مسابقات گزینشی که تیم های ایران می توانند در آن شرکت کند، به شرح زیر است:

۲۷ تا ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۴: مسابقات گزینشی آسیایی آستانه قزاقستان
۲ تا ۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵: مسابقات گزینشی اولان باتور مغولستان
۱۶ تا ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵: مسابقات گزینشی استانبول ترکیه

:: خبر اینترفر – فدراسیون کشتی

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.