نتیجه کشتی ۲۰۱۵ لاس وگاس / قاسمی پنجم ۵ شد

علی رضا قاسمی پنجم شد / کشتی آزاد 2015 آمریکا

در آخرین روز از رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۵ آمریکا، علی رضا قاسمی آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم کشورمان با شکست در مرحله پایانی مقابل باروز (قهرمان المپیک و چند دوره جهان) به مقام ...

در آخرین روز از رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۵ آمریکا، علی رضا قاسمی آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم کشورمان با شکست در مرحله پایانی مقابل باروز (قهرمان المپیک و چند دوره جهان) به مقام پنجم رسید.

به گزارش خبر اینترفر ، در وزن ۷۴ کیلوگرم علی رضا قاسمی در نخستین تجربه حضور در رقابت های جهانی در دور اول لومیا از ایتالیا را با نتیجه ۱۲ بر یک شکست داد. وی در دور بعد مقابل یوگنی نیدلکو از مولداوی قهرمان رقابت های دانشجویان جهان با نتیجه نزدیک ۴ بر ۴ پیروز و راهی دور سوم شد.

قاسمی در دور سوم با جامبر کویلاشویلی از گرجستان نفر سوم بازی های اروپایی روبرو شد و با پیروزی ۳ بر ۲ حریف جردن باروز از آمریکا در مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در مسابقه با باروز قهرمان المپیک و چند دوره جهان مسابقه خوبی را به نمایش گذاشت اما با نتیجه ۵ بر صفر شکست خورد و با توجه به حضور باروز در دیدار فینال به گروه شانس مجدد رفت. قاسمی در این مرحله مقابل برژوژوفسکی از لهستان نفر پنجم جهان با نتیجه ۸ بر ۳ به برتری رسید و علاوه بر کسب سهمیه المپیک به دیدار رده بندی راه یافت. وی برای کسب مدال برنز مقابل انورگودیف روس قهرمان بازی های اروپایی با نتیجه ۸ بر صفر شکست خورد و پنجم شد.، قاسمی در این وزن سهمیه حضور در المپیک را کسب کرد.

:: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.