نقره برای (حسن رحیمی) / نتیجه کشتی آزاد ۲۰۱۵ آمریکا

نتایج کشتی آزاد 2015 لاس وگاس / رحیمی

در آخرین روز از رقابت های جام جهانی کشتی آزاد و انتخابی المپیک، ۲۰۱۵ لاس وگاس آمریکا، حسن رحیمی با شکست مقابل خنچیگاشویلی گرجستانی به مدال نقره دست یافت. به گزارش خبر اینترفر ، در ...

در آخرین روز از رقابت های جام جهانی کشتی آزاد و انتخابی المپیک، ۲۰۱۵ لاس وگاس آمریکا، حسن رحیمی با شکست مقابل خنچیگاشویلی گرجستانی به مدال نقره دست یافت.

به گزارش خبر اینترفر ، در وزن ۵۷ کیلوگرم حسن رحیمی در دور اول مقابل میجاس از ونزوئلا با نتیجه نزدیک ۴ بر ۳ به برتری رسید. وی در دور دوم  اسداله لاچینوف کشتی گیر روسی الاصل بلاروس را با نتیجه ۷ بر صفر پیروز شد.

رحیمی در دور سوم آنتونی راموس از آمریکا را در یک کشتی حساس و نفسگیر با نتیجه ۳ بر یک شکست داد. حریف وی در مرحله یک چهارم نهایی هاک جین جانگ از کره شمالی، قهرمان بازی های آسیایی ۲۰۱۴ کره جنوبی در یک کشتی حساس و نفسگیر با نتیجه ۵ بر ۳ به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد و سهمیه المپیک را کسب کرد.

حسن رحیمی در مرحله نیمه نهایی مقابل ویکتور لبدف قهرمان جهان از روسیه با اقتدار و با نتیجه ۵ بر یک به برتری رسید. وی در دیدار فینال مقابل دیوید خنچیگیاشویلی کشتی گیر مطرح گرجستانی و دارنده دو مدال نقره المپیک و جهان در حالی که با نتیجه ۴ بر ۳ ازحریف پیش بود، با نتیجه ۴  بر ۵ نتیجه را واگذار کرد و به مقام نایب قهرمانی رسید.

:: خبر اینترفر – فدراسیون کشتی

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.