ژوله در استند آپ گفت امیر ژوژولو / واکنش امیر تتلو

پاسخ تتلو به استند اپ امیر ژوله

در مرحله دوم مسابقه خنداننده برتر طنز خندوانه امیر مهدی ژوله به زبان طنز و غیر مستقیم استند آپ خود را با سخنانی از خوانندگان زیر زمینی از جمله امیر دیوا (امیر تتلو) پیش برد. ...

در مرحله دوم مسابقه خنداننده برتر طنز خندوانه امیر مهدی ژوله به زبان طنز و غیر مستقیم استند آپ خود را با سخنانی از خوانندگان زیر زمینی از جمله امیر دیوا (امیر تتلو) پیش برد.

به گزارش خبر اینترفر – ژوله در بخشی نام خود را امیر ژوژولو معرفی کرد و در بخشی هم گفت مثلا اسمش باشد امیر یا … که در این مورد هم رضایا دیگر خواننده زیر زمینی متنی را در واکنش به سخنان ژوله روی صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. البته موضوع به امیر تتلو و رضایا ختم نشد و طرفداران این دو خواننده در واکنش به سخنان ژوله به صفحه شخصیش هجوم بردند و توهین و نقدهایی نوشتند.

خواننده‌ی زیرزمینی امیر دیوا معروف به امیر تتلو ساعتی پس از اجرای امیر مهدی ژوله در برنامه‌ی «خندوانه » با انتشار پستی نسبت به اجرای این کمدین واکنش نشان داد.

امیر تتلو در صفحه‌ی اینستاگرامش چنین نوشت:
«ميگن تو برنامه ى خندوانه به ما مثكه بى احترامى شده توسط يه آقايى به اسم ژوژولو !! والا من اون برنامرو تا حالا نديدم و اين آقارم نميشناسم اما چيزايى كه الان راجبش فهميدم اينجوريه كه ميخوان يه كارى كنن كه مردم بخندن !! خوب اگه با بى احترامى به ما مردم ميخندن بذار بخندن دمشونم گرم شكايتى ندارم ،حساس نشين ، بذارين زندگيشونو بكنن به نظرم خوشحال كردن و خندوندن مردم كار مقدسيه البته اگه به خاطر نفع شخصى نباشه»

:: خبر اینترفر

5/ 4٫80

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(5 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.