عکس لو رفته از Galaxy S7 / تمام فلزی متفاوت با S6

samsung galaxy s7 تصویر لو رفته

ظاهر و مشخصات گوشی جدید سامسونگ (Galaxy S7) با روندی که در S6 دیده شد متفاوت است ؛ سامسونگ در جدیدترین پرچمدار خود از ترکیب فلز و شیشه استفاده کرده بود تا آن کاستی همیشگی ...

ظاهر و مشخصات گوشی جدید سامسونگ (Galaxy S7) با روندی که در S6 دیده شد متفاوت است ؛ سامسونگ در جدیدترین پرچمدار خود از ترکیب فلز و شیشه استفاده کرده بود تا آن کاستی همیشگی در طراحی محصولات سامسونگ رفع شود.

به گزارش خبر اینترفر ؛ در حالی که تصور میشد سامسونگ این زبان طراحی را تا چندین نسل دیگر ادامه دهد اما مشخص شده است که گلکسی اس ۷ بدنه ای تماما فلزی خواهد داشت.
2015-09-23_164956با معرفی شدن دو پرچمدار پیشین سامسونگ مشخص شد که این کمپانی تغییر اساسی در طراحی محصولات خود ایجاد کرده است. در حال حاضر شایعات جدید از نسل بعدی سامسونگ سری اس ایجاد شده و مشخص شد که سامسونگ قصد دارد در اس ۷ از آلیاژ منیزیم در استفاده کند. به نظر میرسد که سامسونگ در اس ۷ از بدنه ای یکپارچه فلزی بهره خواهد برد. آن طور که در شایعات گفته شده سامسونگ از سازنده ی کیس های خود در خواست کرده تا جنس بدنه آنها به صافی آلومینیومی باشد که در آیفون ها استفاده میشود.

اگر یادتان باشد ، چندین ماه پیش ماجرا های خم شدن اسمارت فون ها به اوج خود رسیده بود که در صدر همه ی آنها آیفون ۶ پلاس قرار داشت و در آن زمان تازه پا به بازار نهاده بود. اما اکنون شرکت ها از آن ماجرا درس گرفته اند ؛ اپل در آیفون های جدید خود از آلومینیوم سری ۷۰۰۰ استفاده کرده و سامسونگ هم میخواهد از آلیاژ منیزیم استفاده کند. این آلیاژ نسبت به آلومینیوم سبک تر و مقاوم تر است و با این شرایط استفاده از آلیاژ در گوشی های هوشمند بهترین گزینه بوده و به همین دلیل سامسونگ به سوی آن رفته است.

:: خبر اینترفر – الف

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.