بازگشت محمد بنا به کشتی فرنگی / برای المپیک ۲۰۱۶ آمده ام

بازگشت محمد بنا به کشتی فرنگی / برای المپیک 2016 آمده ام

محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی شد او علت برگشت را برای موفقیت فرنگی کاران در المپیک ۲۰۱۶ بیان کرد. به گزارش خبر اینترفر ؛ محمد بنا پس از برگزاری جلسه با رسول خادم ...

محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی شد او علت برگشت را برای موفقیت فرنگی کاران در المپیک ۲۰۱۶ بیان کرد.

به گزارش خبر اینترفر ؛ محمد بنا پس از برگزاری جلسه با رسول خادم یک بار دیگر هدایت تیم ملی کشتی فرنگی را برعهده گرفت.پس از حضور در مسابقات جهانی لاس وگاس و ناکامی تیم ملی کشتی فرنگی،مسئولان فدراسیون کشتی به محمد بنا پیشنهاد کردند تا دوباره هدایت فرنگی کاران را بر عهده بگیرد.

با این پیشنهاد بود که بنا یک سری پیش شرط را برای فدراسیونی ها گذاشت و امروز و پس از مذاکره حضوری با رسول خادم هدایت تیم ملی فرنگی را برعهده گرفت.

سرمربی جدید تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت: برای موفقیت تیم ملی کشتی در المپیک دوباره به این تیم برگشتم.

محمد بنا در مورد انتخابش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان اظهار داشت: پس از جلسه‌ای که جو بسیار خوبی داشت این مسئولیت را قبول کردم و از دوازدهم مهر اردوی تیم ملی کشتی فرنگی را آغاز می‌کنیم. مسئولان فدراسیون قول دادند که همه نوع همکاری را با من داشته باشند تا تیم موفق شود.
وی ادامه داد: برای موفقیت تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در المپیک دوباره به این تیم برگشتم. می‌دانم تا المپیک زمان زیادی باقی نمانده اما در همین زمان هم تلاش می‌کنیم تا تیم را به آمادگی لازم برسانیم.

:: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.