چرا مجری خبر ۲۰:۳۰ کناره گیری کرد + عکس

محمدرضا دلاوری از خبر 20:30 کناره گیری کرد

دلاوری ، مجری خبر ۲۰:۳۰ بخش صرفا جهت اطلاع” کناره گیری خود را با لحنی کنایه آمیز از گویندگی خبر خداحافظی کرد، وی در مورد علت کناره گیری اش متنی را در اینستاگرام منتشر کرد. ...

دلاوری ، مجری خبر ۲۰:۳۰ بخش صرفا جهت اطلاع” کناره گیری خود را با لحنی کنایه آمیز از گویندگی خبر خداحافظی کرد، وی در مورد علت کناره گیری اش متنی را در اینستاگرام منتشر کرد.

به گزارش خبر اینترفر ؛ مجری مشهور خبر ۲۰:۳۰ که معمولا بخش “صرفا جهت اطلاع” را برعهده داشت و برنامه‌های‌اش رنگ و بویی متفاوت با همکارانش داشت، با انتشار یادداشتی کنایه آمیز ، از گویندگی خبر خداحافظی کرد. محمدرضا دلاوری با انتشار یادداشتی از خداحافظی خود با “خبر” سخن راند و البته قول اجرای برنامه‌ای تازه را داد.
2015-09-30_002538دلاوری نوشت:«اگر هنوز از یادتان نرفته‌ام حضورتان عرض کنم، چهارده سال طول کشید تا متوجه شوم “خبر” استخوان‌دارتر از آن است که بتوانم آن را به رنگ خودم دربیاورم، تلاش‌هایی کردم، تا حدی هم با هم کنار آمدیم ولی نشد. خبر که نمی‌توانست بگذارد و برود، پس من با “خبر” خداحافظی کردم…. از همین چهارشنبه در شبکه ۵، ساعت نه‌ونیم شب، برنامه‌ای با نام “توقف ممنوع” را اجرا خواهم کرد، تا همیشه مرهون مهربانی‌هایتان هستم.

:: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.