خبر فوت رضا داوود نژاد و همسرش در مکه (شایعه)

خبر فوت رضا داوود نژاد و همسرش شایعه است

باز هم خبرهای خنده دار و دروغین در شبکه های اجتماعی / تکذیب شد: درگذشت رضا داوود نژاد و همسرش (خواهر عسل بدیعی) در فاجعه منا و مکه شایعه است. به گزارش خبر اینترفر ؛ ...

باز هم خبرهای خنده دار و دروغین در شبکه های اجتماعی / تکذیب شد: درگذشت رضا داوود نژاد و همسرش (خواهر عسل بدیعی) در فاجعه منا و مکه شایعه است.
به گزارش خبر اینترفر ؛ رضا داوود نژاد خبر فوت خود و همسرش را در مکه تکذیب کرد و گفت : ما از تهران خارج نشدیم چه برسد به مکه!

رضا داوود نژاد خبر فوت خود و همسرش را در مکه (شایعه)

رضا داوود نژاد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان خبری مینی بر فوت خود و همسرش در مکه را تکذیب کرد و گفت : ما در روزهایی که این حادثه رخ داد اصلا به مسافرت خارج از تهران هم نرفتیم چه برسد به اینکه به مکه رفته باشیم.
رضا داوود نژاد بازیگر سریال «پشت کنکوری ها» در گفت و گو با خبرنگار سینما و تئاتر خبرگزاری میزان گفت: چند روزی می شود که یک شایعه ای مبنی بر فوت من و همسرم در مکه بر سر زبان ها افتاده است.

وی افزود: این خبر کذب در فضای مجازی و در صفحه شخصی اینستاگرامم پخش شده است و من را شوکه کرده است. داوود نژاد بیان کرد: ما در روزهایی که این حادثه رخ داد اصلا به مسافرت خارج از تهران هم نرفتیم چه برسد به اینکه به مکه رفته باشیم.

بازیگر فیلم «مرهم» گفت: در جریان پخش شدن این شایعه بسیاری از اقوام در داخل و خارج از کشور نگران شدند و با من تماس گرفتند و این شایعه باعث نگرانی خانواده و اطرافیان من شد.

وی خاطرنشان کرد: هدف کسانی که این اخبار را پخش می کنند و به آن دامن می زنند را نمی دانم ولی خداوند از سر تقصیرات این آدم ها بگذرد که اینطور آرامش خانواده ها را برهم می زنند و اعلام می کنم من و همسرم در سلامت کامل هستیم.

:: خبر اینترفر – میزان

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.