چه کسی جانشین کاپیتان پرسپولیس«هادی نوروزی» است

چه کسی جانشین کاپیتان پرسپولیس«هادی نوروزی» است

نمی توان جایگزینی برای کاپیتان هادی نوروزی پیدا کرد و جای او همیشه خالی است. به گزارش خبر اینترفر ؛ سخنگوی باشگاه پرسپولیس: اینکه بازیکنی اضافه شود یا نه، دست ما نیست. به نظرم با ...

نمی توان جایگزینی برای کاپیتان هادی نوروزی پیدا کرد و جای او همیشه خالی است.
به گزارش خبر اینترفر ؛ سخنگوی باشگاه پرسپولیس: اینکه بازیکنی اضافه شود یا نه، دست ما نیست. به نظرم با اتفاقی که افتاده، نمی‌توانیم جایگزینی برای هادی نوروزی داشته باشیم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد رایگان شدن بازی این تیم برابر صبای قم هم اینگونه واکنش نشان داد: این مساله دست ما نیست؛ هم سازمان لیگ و هم پرسپولیس مشکلی ندارند، چه بازی رایگان باشد و چه نباشد، امیدوارم ورزشگاه پر شود.

وی اضافه کرد مردم پرسپولیس را به خاطر پول دوست ندارند اما امیدوارم هواداران به خاطر هادی نوروی آمده و این مسابقه برابر ۱۰۰ هزار تماشاگر برگزار شود.

عبدی در ادامه خاطرنشان کرد: مردم در روز تشییع جنازه هادی نوروزی نشان دادند که اسطوره‌هایشان را چقدر دوست دارند. نمی‌توان روی این موضوع قیمتی گذاشت. من به خودم اجازه نمی‌دهم قیمتی روی آن بگذارم. مردم به احترام هادی نوروزی به ورزشگاه می‌آیند و حتی حاضرند برای آن بلیت هم بخرند.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال خرید یک بازیکن جدید و جایگزین کردن آن به جای هادی نوروزی، تصریح کرد: اینکه بازیکنی اضافه شود یا نه، دست ما نیست. به نظرم با اتفاقی که افتاده، نمی‌توانیم جایگزینی برای هادی نوروزی داشته باشیم. جای نوروزی همیشه خالی است. حتی اگر بازیکن دیگری هم به جای او به پرسپولیس بیاید ولی جای خالی نوروزی پر نمی‌شود.

وی در خصوص عملی شدن تعهدات باشگاه در قبال هادی نوروزی و خانواده‌اش، خاطرنشان کرد: همه اینها در راستای عملکرد اصولی باشگاه و رو به جلو خواهد بود. شما و مردم نباید نگران این موضوع باشید. باشگاه باید این‌گونه مسائل را جلو ببرد و احترام لازم هم گذاشته شود؛ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

خبرنگاری به برگزاری بازی‌های خیرخواهانه به یاد هادی نوروزی اشاره کرد و از حسین عبدی پرسید که آیا برگزاری بازی‌های مختلف باعث پایین آمدن شأن هادی نوروزی نمی‌شود؟

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در واکنش به این سئوال گفت: نمی‌توانیم به بحث‌های خصوصی دیگران ورود کنیم. مطمئناً باشگاه برای این ماجرا برنامه‌های خاص خودش را دارد. ما هنوز از شوک درگذشت هادی بیرون نیامدیم و طبیعتاً نمی‌توانستیم در بازی‌های خیرخواهانه شرکت کنیم چون در همان مدت تمرینات زیادی را از دست دادیم.

عبدی ادامه داد: قطعاً در زمان مناسب باشگاه اگر لازم باشد به صورت رسمی حضورش را در یک دیدار خیرخواهانه اعلام می‌کند. مردم در سراسر ایران به هادی نوروزی لطف دارند و اگر هم مسابقه‌ای برگزار می‌کنند به این خاطر است که می‌خواهند از او تقدیر کنند.

وی در خصوص اینکه گفته می شود قرارداد سال آینده مرحوم هادی نوروزی را باشگاه پرسپولیس تمدید خواهد کرد، گفت: بحث ها و پیشنهادهای زیادی مطرح می شود و همه به نوعی می‌خواهند لطف خود را ابراز کنند. همه پیشنهادها در حال بررسی است ولی در برخی موارد با موانع قانونی مواجه هستیم. اگر قوانین به ما اجازه دهد بهترین تصمیم ممکن را می گیریم. در شرایط کنونی باید در بازی روز جمعه تدابیری اتخاذ شود که بالاترین احترام به هادی نوروزی و خانواده اش گذاشته شود.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در خصوص سفر خود به مقر AFC و مذاکره برای دریافت مطالبات این باشگاه عنوان کرد: این وظیفه ای بود که به بنده محول شد و سعی کردم به بهترین شکل ممکن وظیفه خود را انجام دهم. ما باید بعنوان پرطرفدارترین تیم آسیا ارتباطات خود را با AFC بیشتر کنیم و بخصوص اینکه کفاشیان در کنفدراسیون آسیا دارای کرسی است باید از این فرصت استفاده لازم را ببریم.

:: خبر اینترفر

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.