سارا عبدالملکی از کما و بخش ICU خارج شد

سارا عبدالملکی از کما و بخش ICU خارج شد

سارا عبدالملکی از کما و بخش ICU خارج شد / شقایق دهقان، قاسم‌خانی، فردوسی‌پور، محمودی، امیر پرورش به دیدن عبدالملکی رفتند. سارا عبدالملکی از کما و بخش ICU خارج شد به گزارش خبر اینترفر ، ...

سارا عبدالملکی از کما و بخش ICU خارج شد / شقایق دهقان، قاسم‌خانی، فردوسی‌پور، محمودی، امیر پرورش به دیدن عبدالملکی رفتند.

سارا عبدالملکی از کما و بخش ICU خارج شد

به گزارش خبر اینترفر ، سارا عبدالملکی که در سانحه رانتدگی به ICU منتقل شده بود از این بخش خارج شد؛ عبدالملکی در مورد آخرین وضعیت دخترش که حدود یک ماه است در بیمارستان بستری است، گفت: پزشک وی در آخرین معاینه‌ای که داشت، اعلام کرد خدا را شکر حال سارا بهتر شده و پزشک دستور انتقال به بخش را صادر کرد و از ICU خارج شد.

وی افزود: خدا را شکر وضعیت عمومی وی بهتر است اما هنوز هم مشکل تنفسی و ریه‌ای دارد. این هم به خاطر وارد شدن استخوان‌های دنده به داخل ریه است.

پدر سارا عبدالملکی در پاسخ به این سوال که آیا پزشک دخترش به آن‌ها توصیه خاصی کرده است؟ گفت:‌ چیز خاصی نگفت اما مهم‌تر این بود که هرچه میزان ملاقات کنندگان دخترم کمتر باشد، برایش بهتر است.
سارا عبدالملکی از کما و بخش ICU خارج شدوی در مورد اینکه چه کسانی امروز به ملاقات دخترش آمده‌اند گفت: همه نسبت به خانواده ما لطف دارند و با وجود مشغله زیادی که دارند، به بیمارستان می‌آیند. جا دارد از همه آن‌ها تشکر کنم. عادل فردوسی‌پور، شقایق دهقان، محراب قاسم‌خانی، شهرام محمودی، امیر پرورش، برخی عوامل برنامه خندوانه و نماینده یزد در مجلس شورای اسلامی از دیگر عزیزانی هستند که به عیادت دخترم آمدند. باز هم از همه تشکر می‌کنم.

:: خبر اینترفر – تابناک

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.