فیلم / درگیری ماموران شهرداری با کارگران کارواش در سعادت آباد

فیلم / درگیری ماموران شهرداری با کارگران کارواش در سعادت آباد

فیلم ، عکس و جزئیات اولیه/ هجوم ماموران شهرداری به کارواش دریا منطقه سعادت آباد تهران به گزارش خبر اینترفر ؛ چند شب پیش ملی پوش جودوی کشورمان که در کارواشی واقع در سعادت آباد ...

فیلم ، عکس و جزئیات اولیه/ هجوم ماموران شهرداری به کارواش دریا منطقه سعادت آباد تهران

به گزارش خبر اینترفر ؛ چند شب پیش ملی پوش جودوی کشورمان که در کارواشی واقع در سعادت آباد مشغول به کار بود،  مورد ضرب شتم ماموران شهرداری منطقه ۲ قرار گرفت.
ماموران شهرداری منطقه ۲ ، ملی پوش جودوی ایران، امیر ملکی پور را که با اشتغال در یک کارواش امرار معاش می کرد، مورد ضرب و شتم قرار دادند تا جایی که این ملی پوش راهی بیمارستان شد.
فیلم / درگیری ماموران شهرداری با کارگران کارواش در سعادت آباداین درگیری در کارواشی در منطقه سعادت آباد تهران اتفاق افتاد و در درگیری بین کارگران کارواش و نیرو های شهرداری بود.

امیر ملکی پور، ملی پوش جودو نیز به شدت آسیب دید. البته شنیده می شود که زمین این کارواش متعلق به  مسجد کناری بوده و به همین دلیل هم ماموران شهرداری قصد بیرون کردن کارکنان از زمین موقوفی را داشته اند.

این درگیری در حالی رخ داد که خدمه کارواش خواب بودند و ماموران شهرداری به کارواش حمله ور شدند و در این درگیری امیر ملکی پور آسیب جدی دید و کارواش به یک مخروبه تبدیل شد.

:: خبر اینترفر

5/ 4٫20

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(5 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.