عکس / رونمایی از سری جدید تلویزیون های SUHD سامسونگ

samsung SUHD tv 4k 2016

مشخصات سری جدید تلویزیون های Samsung SUHD Tv 4k به گزارش خبر اینترفُر ؛ کمپانی سامسونگ از سری جدید تلویزیون های ۲۰۱۶ خود به نام SUHD رونمایی کرد؛ تمامی تلویزیون‌های SUHD سال ۲۰۱۶ از هاب ...

مشخصات سری جدید تلویزیون های Samsung SUHD Tv 4k

به گزارش خبر اینترفُر ؛ کمپانی سامسونگ از سری جدید تلویزیون های ۲۰۱۶ خود به نام SUHD رونمایی کرد؛ تمامی تلویزیون‌های SUHD سال ۲۰۱۶ از هاب اینترنت اشیاء بهره‌مند هستند که تلویزیون را به‌عنوان مرکز کنترل تمام اجزای یک خانه هوشمند تبدیل می‌کند.

سامسونگ الکترونیکس، تولید‌کننده برتر تلویزیون جهان در یک دهه اخیر، در گردهمایی خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA Forum 2016) در شهر لیسبون پرتغال از سری جدید تلویزیون‌های SUHD رونمایی کرد.
samsung SUHD tv 4k 2016سری ۲۰۱۶ تلویزیون‌های SUHD با نمایشگرهای کوانتوم دات که بدون استفاده از عنصر سرطان‌زا کادمیوم ساخته شده‌اند، نزدیک‌ترین تصویر به واقعیت را عرضه می‌کنند.

samsung SUHD tv 4k 2016مصطفی صدیق، مدیر بخش نمایشگرهای سامسونگ در خاورمیانه و شمال آفریقا می‌گوید: «ما در سامسونگ تلاش می‌کنیم تا بهترین کیفیت تصویر را برای هر خانه‌ای به ارمغان بیاوریم و هیچ‌چیز به اندازه سری تلویزیون‌ها SUHD ما را به این هدف نزدیک نمی‌کند.» وی ادامه داد: «در سال ۲۰۱۶، ما از هر آنچه تا به حال انجام داده‌ایم نیز فراتر می‌رویم تا ترکیبی هماهنگ و جذاب از طراحی و تکنولوژی ارائه کنیم.»

samsung SUHD tv 4k 2016   کیفیت بی‌نظیر در تصویر
سری ۲۰۱۶ تلویزیون‌های SUHD سامسونگ نزدیک‌ترین تصاویر به واقعیت را همراه با روشنایی و کنتراست بالا و رنگ‌های زنده نمایش می‌دهند. این تلویزیون‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که فارغ از شدت نور محیط، بهترین تجربه کاربری را رقم بزنند.
همچنین تکنولوژی Ultra Black برای کاهش بازتاب اضافی نور در این سری از تلویزیون‌ها به کار گرفته شده است که نور طبیعی را جذب می‌کند و به کاربر اجازه می‌دهد تا دید بهتری در فضایی با نور کم داشته باشد.

samsung SUHD tv 4k 2016دسترسی یکپارچه و نامحدود
تمامی تلویزیون‌های SUHD سال ۲۰۱۶ از هاب اینترنت اشیاء بهره‌مند هستند که تلویزیون را به‌عنوان مرکز کنترل تمام اجزای یک خانه هوشمند تبدیل می‌کند. در تلویزیون‌های SUHD هاب اینترنت اشیاء به نوعی طراحی شده که به کاربران اجازه می‌دهد به تمامی محتواهای مورد علاقه خود در یک مکان واحد به‌راحتی دسترسی داشته باشد. همچنین تلویزیون‌های هوشمند جدید سامسونگ نیاز به استفاده از چندین ریموت کنترل را از بین برده‌اند. تلویزیون هوشمند سامسونگ به‌صورت خودکار به دستگاه‌هایی مانند ست تاپ باکس، کنسول بازی یا سینمای خانگی وصل می‌شوند و به کاربران اجازه می‌دهد تا برای کنترل همه این دستگاه‌ها از ریموت Smart Control استفاده کند.

samsung SUHD tv 4k 2016طراحی ۳۶۰ درجه
چهار سال پس از معرفی اولین تلویزیون Curved به بازارهای جهانی، سامسونگ اولین تلویزیون منحنی بدون قاب با نام KS9500 SUHD TV را طراحی کرده تا تجربه‌ای متفاوت از تماشای تلویزیون را به ارمغان آورد.
samsung SUHD tv 4k 2016در این طراحی جدید، سامسونگ حتی پیچ‌های پشت تلویزیون را حذف کرده تا محصولی شیک که از هر زاویه‌ای زیبا دیده می‌شود، پدید آورد.

:: خبر اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.