فیلم / جزئیات دیده شدن شی ء نورانی در آسمان ایران

فیلم / جزئیات و دیده شدن شی ء نورانی در آسمان ایران

فیلم / دیده شدن شی عجیب و نورانی در آسمان ایران از جنوب تا شمال کشور (هرمزگان ، کردستان ، گیلان و مازندران) به گزارش خبر اینترفر ؛ ساعاتی پیش گزارش هایی مبنی بر دیده ...

فیلم / دیده شدن شی عجیب و نورانی در آسمان ایران از جنوب تا شمال کشور (هرمزگان ، کردستان ، گیلان و مازندران)

به گزارش خبر اینترفر ؛ ساعاتی پیش گزارش هایی مبنی بر دیده شدن شیئی نورانی و عجیب با سرعت حرکت زیاد در جنوب کشور گزارش شد.

فیلم / جزئیات و دیده شدن شی ء نورانی در آسمان ایرانساعت ۱۹ امروز ۱ اسفند ۹۵ در شهر رویدر و دزفول استان هرمزگان شی ای نورانی مشاهده شد و تصاویر و فیلم آن به سرعت در فضای مجازی در حال انتشار است ، شاهدان عینی از سرعت زیاد و نورانی بودن این شی می گویند.

البته ناسا چند ماه پیش گزارشی مبنی بر جرمی آسمانی منتشر کرده بود که احتمال می رود این شی نورانی مرتبط با این موضوع باشد ، ناسا در این گزارش اعلام کرده بود این جرم در ۲۵ فوریه که ۵ روز به آن باقیسیت به زمین نزدیک خواهد شد:

هشدارسازمان فضایی آمریکا (NASA): نزدیک شدن دو سنگ آسمانی عظیم جثه به مدرا زمین
🔺این اجرام که موجب حیرت ناسا شده، ۲۵Feb.2017 از زمین قابل مشاهده و بی خطر از کنار آن می گذرد.

🔺همچنین ناسا امروز: خبر از تکمیل پروژه قرارگیری فالکون ۹  SpaceX به مدار زمین را منتشر کرده البته قرار بود این پرتاب دو روز قبل انجام شود که بدلایل فنی لغو شد، تصویر زیر مربوط به این پروژه است که در ساعت ۹:۳۹ am به وقت محلی در سایت رسمی ناسا منتشر شده است ، این پروژه برای دومین بار اجرا می شود و پس از پرتاب و قرارگیری بمدت محدود” در مدار، فضاپیما به زمین بازخواهد گشت.

فیلم / جزئیات دیده شدن شی ء نورانی در آسمان ایرانرویت این شی عجیب در آسمان مورد توجه و تعجب مردم شهرهای مختلف ایران شده به طوری که برخی می گویند این شی بشقاب پرنده است !! و برخی معتقدند ماهواره است، این شی کروی بوده و در طرفین دو حاله پرانتزی دارد .

این شی لحظاتی پس از دیده شدن در جنوب کشور در غرب کشور، کردستان و سپس توسط مردم شهرهای شمالی کشور، استان گیلان و محمود آباد و آمل مازندران شهرهای کیاشهر ، رشت ، فومن ، محمود آباد و آمل نیز دیده شده ، در زیر فیلم هایی که در شبکه های مجازی توسط شاهدان عینی گرفته شده را ببینید:

تصمیم گیری آن هم به این سرعت در خصوص چنین شی ای که بشقاب پرنده است جای تأمل دارد !! در روزهای آتی احتمال طرح شایعات فراوان در این خصوص به دور از ذهن نخواهد بود که سطح آگاهی بیشتر مردم را می طلبد.

:: خبر رسانی اینترفر

5/ 4٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.