خبر جدید / رفع فیلتر اینستاگرام و تلگرام ممکن است

خبر جدید / رفع فیلتر اینستاگرام و تلگرام ممکن است

از وضعیت ترافیک مصرفی کاربران داخلی از دو پیام رسان تلگرام و اینستاگرام و اطلاعات موجود در حساب ها تا امنیت ملی خبر فوری و جدید/ رفع فیلتر تلگرام و اینستاگرام ممکن است به گزارش ...

از وضعیت ترافیک مصرفی کاربران داخلی از دو پیام رسان تلگرام و اینستاگرام و اطلاعات موجود در حساب ها تا امنیت ملی

خبر فوری و جدید/ رفع فیلتر تلگرام و اینستاگرام ممکن است

به گزارش خبر اینترفر ؛ با توجه به حوادث اخیر و فیلتر اکثر شبکه های مجازی و اختلالات شبکه اینترنت ، جویا شدیم تا تازه ترین خبرها را در خصوص مسنجر تلگرام و شبکه اینستاگرام و اینکه روش و ضوابط خاصی برای استفاده از این دو اپلیکیشن از سوی دولت و مسئولین ارائه شده یا خیر.

مشاور وزیر کشور نرم افزارهای اطلاع رسان را در شمول ابزار اطلاع رسانی وارتباطات جمعی ذکر کرد که باید قوانین و مقررات جامعه را در آن لحاظ کنند، بر همین اساس برخی از شروط رفع تلگرام از سوی وزارت کشور اعلام شدند.

جمعه ای با اشاره به اینکه هیچ جامعه ای اجازه نقض قوانین و مقررات و آداب و رسوم از سوی هیچ فرد و جایگاهی را نمی دهد و قطعا مروجان خشونت اعم از بسترسازان و مشوقان خشونت و اقدامات تروریستی جزو متهمان اصلی خون های ریخته شده هستند تاکید کرد: چنانچه مسئولان شبکه های اجتماعی پایبند به قوانین بین المللی و ضوابط و آداب و فرهنگ و رسوم داخلی نباشند قطعا مردم برای رفع نیازهای خود در فضای رقابتی تکنولوژیکی سراغ ظرفیت جایگزین خواهند رفت و امیدواریم شبکه های اجتماعی پر تعداد فعلی، خود را با قواعد بین المللی و فرهنگ داخلی تطبیق دهند در غیر اینصورت معرفی شبکه های اجتماعی با توان و امکانات متنوع بالا از سوی مراجع ذیصلاح ضرورتی اجتناب ناپذیر است و هرچند ممکن است انتقال اطلاعات بازاریابی اقتصادی و اجتماعی با زحمت باشد اما به سرعت قابل جابجایی می باشد.

اینترفر – با توجه به حجم بالای ترافیک مصرفی کاربران داخلی از این دو پیام رسان و اطلاعات موجود در حساب های کاربری، روی آوردن به روش عبور از فیلتر دور انتظار نبود، که اخیرا با قطع عملکرد اکثر این ابزارها، دسترسی برخی کاربران به طور کامل از دست رفته است.

انتظار میرود در روزهای آتی رویکرد جدیدی را از سوی مدیران اینستاگرام،تلگرام و مسئولین داخلی شاهد باشیم در غیر اینصورت شاید این دو پیام رسان به آرشیو دیگر شبکه های مجازی فیلتر شده بپیوندند.

:: خبر اینترفر ، آفتاب نیوز ،گویاآی تی

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.