عکس و فیلم / آتش سوزی چندین منزل مسکونی در لاهیجان

عکس و فیلم / آتش سوزی چندین منزل مسکونی در لاهیجان

دقایقی پیش چندین منزل مسکونی در محله یوسف آباد شهرستان لاهیجان دچار حریق شد. به گزارش خبر اینترفر ؛ صبح امروز جمعه ۲۹ دیماه ۶ باب منزل مسکونی در منطقه یوسف آباد لاهیجان که فاقد ...

دقایقی پیش چندین منزل مسکونی در محله یوسف آباد شهرستان لاهیجان دچار حریق شد.
به گزارش خبر اینترفر ؛ صبح امروز جمعه ۲۹ دیماه ۶ باب منزل مسکونی در منطقه یوسف آباد لاهیجان که فاقد دیواره آتش بُر و دارای سقف مشترک و به هم چسبیده بودند طعمه حریق شدند.

در پی این آتش سوزی طبق گزارشات محلی چندین اکیپ امدادی ، خودروهای آتش نشانی ، آمبولانس و پلیس در محل حادثه جهت اطفای حریق و اقدامات لازم حضور یافتند.

جزئیات آتش سوزی صبح امروز در یوسف آباد لاهیجان

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لاهیجان که خود در محل حادثه حضور و فرماندهی عملیات را بر عهده داشت ، اعلام کرد: این حادثه ساعت ۱۰:۲۵ صبح امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که ۳۵ آتش نشان و افسر ارشد آتش نشانی به وسیله ۱۰ دستگاه خودروی اطفای حریق از دو ایستگاه به محل آتش سوزی اعزام شده و همزمان ۵ دستگاه خودروی آبرسان نیز از شهرهای آستانه اشرفیه ، لنگرود ، سیاهکل ، رودبنه و از واحد اطفای حریق منابع طبیعی ، توسط ستاد فرماندهی آتش نشانی به محل حادثه جهت آبرسانی فراخوان شدند.

محمود حسنی دیلمی با اشاره به اینکه این خانه ها فاقد دیواره آتش بُر وهمچنین دارای سقف مشترک و به هم چسبیده بودند افزود: با توجه به وزش شدید باد گرم و سخت شدن عملیات مهار حریق ، آتش نشانان با بکارگیری تجهیزات فردی و لوله های آبدهی خود را به کانون آتش سوزی رساندند و توانستند پس از یک ساعت شعله های آتش را مهار و از سرایت آن به دیگر خانه ها جلوگیری کنند.

به گفته وی ۳ آتش نشان و مالک یکی از خانه ها در این حادثه مصدوم شدند که در حال حاضر حال عمومی آنها مساعد اعلام شده است.

رییس سازمان آتش نشانی لاهیجان اضافه کرد: علت این آتش سوزی و میزان خسارت مالی آن توسط کارشناسان این سازمان در دست بررسی است.

عکس و فیلم / آتش سوزی چندین منزل مسکونی در لاهیجان

فیلم حادثه را در زیر مشاهده کنید: (ارسال از شهروند لاهیجانی)

تصاویر آتش سوزی منطقه یوسف آباد لاهیجان

تصاویر آتش سوزی منطقه یوسف آباد لاهیجانphoto_2018-01-19_14-45-13 تصاویر آتش سوزی منطقه یوسف آباد لاهیجان photo_2018-01-19_14-46-04photo_2018-01-19_14-45-49 تصاویر آتش سوزی منطقه یوسف آباد لاهیجان photo_2018-01-19_14-46-37photo_2018-01-19_14-46-20

:: خبر اینترفر / تصویر ۱۲۵لاهیجان

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.