نجات دو دختر جوان در نزدیکی سواحل دریای خزر

2013-09-08_114720

نجات دو دختر جوان در نزدیکی سواحل دریای خزر معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران از انجام موفقیت آمیز عملیات شبانه امداد و نجات ۲ دختر جت اسكی سوار گرفتار در ...

نجات دو دختر جوان در نزدیکی سواحل دریای خزر

معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران از انجام موفقیت آمیز عملیات شبانه امداد و نجات ۲ دختر جت اسكی سوار گرفتار در دریا، در آبهای ساحلی حوزه بندر نوشهر خبر داد.

پیرو گزارش دریافتی از سوی مركز هماهنگی و جستجو و نجات دریایی اداره كل مبنی بر مفقود شدن یك فروند جت اسكی در محدوده ۱۰مایلی آبهای ساحلی بندر نوشهر ، بلافاصله گروه امداد و نجات دریایی اداره کل بوسیله شناور ناجی به همراه دو قایق همیار به منطقه اعزام شدند.

وی افزود : خوشبختانه در كمتر از دو ساعت عملیات جستجو، اعضای تیم موفق به پیداكردن جت اسكی و نجات راكبان آن در فاصله یك مایلی از ساحل در محدوده پلاژ آرام اندرور واقع در ۲۰ كیلومتری شهرستان نوشهر و انتقال آنان به ساحل می شوند.

معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران دور شدن از ساحل و نقص فنی جت اسكی را از دلایل وقوع این حادثه عنوان كرد و خواستار رعایت نكات ایمنی از سوی دارندگان شناورهای تفریحی در جهت پیشگیری از هرگونه سانحه ناگوار دریایی شد.

كیاكجوری همچنین از گردشگران خواست در صورت وقوع هرگونه سانحه دریایی در سواحل مازندران(حدفاصل بابلسر تا رامسر) مراتب را از طریق تلفن همراه اول یا ایرانسل به شماره ۱۵۵۰ (بدون پیش شماره) به مركز جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر اعلام کنند.

:: باشگاه خبرنگاران ، رجانیوز

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.