زمان پخش رقابت حساس کشتی آزادکاران ایرانی با آذربایجان

2015-04-12_191344

رقابت تیم های ایران و آذربایجان برای حضور در دیدار فینال رقابت های جام جهانی کشتی آزاد لس آنجلس آمریکا ۲۰۱۵ / پخش مستقیم از شبکه های سوم، جام جم و رادیو ورزش زمان پخش ...

رقابت تیم های ایران و آذربایجان برای حضور در دیدار فینال رقابت های جام جهانی کشتی آزاد لس آنجلس آمریکا ۲۰۱۵ / پخش مستقیم از شبکه های سوم، جام جم و رادیو ورزش

زمان پخش رقابت حساس کشتی آزادکاران ایرانی با آذربایجان

به گزارش خبر اینترفر ، رقابت های جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۵ در شهر لس آنجلس آمریکا در حال برگزاری است.

تیم های ایران، آمریکا و آذربایجان بیشترین شانس حضور در دیدار فینال جام جهانی کشتی آزاد را دارند.

پس از برگزاری دو مرحله از رقابت های مقدماتی  در گروه یک تیم آمریکا با دو پیروزی، تیم های روسیه و مغولستان با یک پیروزی و تیم کوبا نیز بدون پیروزی به کار خود ادامه می دهند. و در گروه دو نیز تیم های ایران و آذربایجان هرکدام با دو پیروزی و تیم های ترکیه و بلاروس نیز با دو شکست و بدون پیروزی به کار خود ادامه می دهند.

تیم ایران برای حضور در دیدار فینال این رقابت ها باید در یک دیدار بسیار حساس، ساعت صفر بامداد (دوشنبه) مقابل تیم آذربایجان قرار بگیرد.

در گروه یک این رقابت ها نیز با توجه به پیروزی تیم آمریکا مقابل تیم روسیه احتمال حضور این تیم در دیدار فینال زیاد است و این تیم نیز برای حضور در دیدار فینال تیم مغولستان را پیش روی خود دارد.

همچنین دیدار رده بندی ساعت ۳:۴۵ بامداد و دیدار فینال ساعت ۵:۱۵ بامداد دوشنبه برگزار خواهد شد.

مسابقه تیم ایران برابر آذربایجان و دیدارهای رده بندی و فینال این رقابت ها به طور مستقیم از شبکه سوم سیما و شبکه جهانی جام جم برای علاقمندان پخش خواهد شد.

:: خبر اینترفر – فدراسیون کشتی

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.