دستور جدید برای اینترنت موبایل / اعتراض مشترکین

2015-04-25_180516

اعلام پایان مصرف بسته اینترنت و دستورالعمل جدید اینترنت موبایل به اپراتورها طبق مصوبه جدید اپراتورها ملزم خواهند شد مصرف دیتای آزاد و پایان بسته اینترنت مشترکان خود را اعلام کنند. صادق عباسی شاهکوه با ...

اعلام پایان مصرف بسته اینترنت و دستورالعمل جدید اینترنت موبایل به اپراتورها

طبق مصوبه جدید اپراتورها ملزم خواهند شد مصرف دیتای آزاد و پایان بسته اینترنت مشترکان خود را اعلام کنند.

صادق عباسی شاهکوه با اشاره به اعتراض کاربران موبایل به دلیل عدم اطلاع از پایان بسته‌های تخفیفی اینترنت موبایل اظهار داشت: در حال پیگیری برای تدوین دستورالعملی جدید هستیم که براساس آن آئین‌نامه‌ای تدوین شود تا اپراتورها ملزم شوند مصرف دیتای آزاد و پایان بسته اینترنت مشترکان را اعلام کنند.

وی با اشاره به تفاوت تعرفه اینترنت موبایل در دو مدل اینترنت آزاد و اینترنت بسته‌ای که از سوی اپراتورهای موبایل ارائه می‌شود، افزود: بسیاری از کاربران و مشترکان موبایل از این موضوع اظهار نارضایتی کرده‌اند که به دلیل عدم اطلاع رسانی از سوی اپراتورها برای پایان بسته‌های تخفیفی اینترنت، دچار ضرر و زیان بسیاری شده‌اند.

عباسی شاهکوه با اشاره به اینکه تعرفه مصرف آزاد اینترنت با نرخ بسته‌های اینترنتی بسیار متفاوت است، افزود: عدم اعلام پایان بسته از سوی برخی اپراتورها سبب شده که نرخ اینترنت از شارژ مشترک کم شود و یا در پایان ماه در صورتحساب دوره‌ای مشترک ارقام بالایی از اینترنت مصرف آزاد محاسبه شود.

معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان اینکه تاکنون دستورالعمل الزامی برای اپراتورها در زمینه اعلام پایان مصرف بسته‌های اینترنتی نداشته‌ایم ادامه داد: بزودی با تدوین آئین‌نامه اپراتورها ملزم به اجرای این موضوع خواهند شد.

وی با بیان اینکه این موضوع در حال پیگیری است و راه حل‌های مدنظر باید مورد بررسی قرار گیرد افزود: بیشترین اعتراضات مطرح شده از سوی مشترکان مربوط به دو اپراتور ایرانسل و رایتل در این زمینه بوده است.

:: خبر اینترفر – مهر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.