نتایج روز دوم مسابقات کشتی فرنگی ۲۰۱۳ جهان، مجارستان

2013-09-21_190541

نتایج روز دوم مسابقات کشتی فرنگی ۲۰۱۳ جهان، مجارستان طالب نعمت پور نماینده وزن ۸۴ کیلوگرم کشورمان در مبارزه نخست خود به پیروزی رسید. محمد نوربخش در وزن ۶۰ کیلوگرم پس از پیروزی در نخست ...

نتایج روز دوم مسابقات کشتی فرنگی ۲۰۱۳ جهان، مجارستان

2013-09-19_100820طالب نعمت پور نماینده وزن ۸۴ کیلوگرم کشورمان در مبارزه نخست خود به پیروزی رسید. محمد نوربخش در وزن ۶۰ کیلوگرم پس از پیروزی در نخست در دور دوم مغلوب حریف ژاپنی شد و مهدی علیاری در وزن ۹۶ کیلوگرم نیز مقابل کشتی گیر ارمنستانی شکست خورد.
رقابت‌های سه وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی جهان از بعد از ظهر امروز در شهر بوداپست مجارستان در حال برگزاری است که طالب نعمت پور نماینده وزن ۸۴ کیلوگرم کشورمان در مبارزه نخست خود به پیروزی رسید. محمد نوربخش در وزن ۶۰ کیلوگرم پس از پیروزی در نخست در دور دوم مغلوب حریف ژاپنی شد و مهدی علیاری در وزن ۹۶ کیلوگرم نیز مقابل کشتی گیر ارمنستانی شکست خورد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم محمد نوربخش در دور نخست با نتیجه ۸ بر ۲ و ضربه فنی دونیر اسلام اف از مولداوی را شکست داد وی در دور بعد با نتیجه ۲- ۱۰ مغلوب کازوما کوراموتو از ژاپن شد، این ژاپنی در دور قبل با ضربه فنی از سد رواز لاشخی نفر دوم المپیک لندن از گرجستان گذشته بود. با توجه به شکست نوربخش وی باید منتظر حضور این ژاپنی در دیدار فینال باشد تا شانس حضور در گروه بازنده ها را داشته باشد.

2013-09-21_190541

طالب نعمت ، یکی پس از دیگری را شکست می دهد:

در وزن ۸۴ کیلوگرم طالب نعمت پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم الکساندر برازون براوو از ونزوئلا را با نتیجه ۸ بر صفر شکست داد وی در دور سوم به مصاف برنده کشتی جاوید حمزاتوف از بلاروس و آدوماتیس از لیتوانی می‌رود.

در وزن ۹۶ کیلوگرم مهدی علیاری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱ بر ۳ مغلوب آرتور الکسانیان از ارمنستان شد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند در گروه بازنده‌ها حاضر شود.

نعمت پور فینالیست شد:

در دور سوم طالب نعمت پور با نتیجه ۷ بر صفر جاوید حمزاتوف از بلاروس را مغلوب کرد. نعمت پور در مرحله بعد نورسلطان تورسینوف از قزاقستان را با نتیجه ۸ بر صفر شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. نعمت پور برای حضور در دیدار فینال مقابل دامیان یانکوفسکی از لهستان پیروز شد و به فینال رسید.

دقایقی پیش- طالب نعمت پور طلا گرفت

2013-09-21_232358طالب نعمت پور فرنگی کار وزن ۸۴ کیلوگرم کشورمان با شکست طهماسبی کشتی گیر ایرانی الاصل آذربایجان صاحب مدال طلای رقابتهای جهانی بوداپست مجارستان دست شد.

طالب نعمت پور در دیدار پایانی مقابل سامان طهماسبی از آذربایجان دارنده مدال برنز جهان، ابتدا با اجرای یک فتیوی دیدنی صاحب دو امتیاز شد. وی در ادامه سه امتیاز از دست داد اما در ادامه با اجرای یک فتیوی دیدنی صاحب سه امتیاز شد و با نتیجه ۵ بر ۲ دارنده مدال برنز جهان را شکست داد.این نخستین مدال طلای ایران در وزن ۸۴ کیلوگرم در رقابتهای جهانی بود.
در این وزن جاوید حمزاتوف از بلاروس و ویکتور لورینچ از مجارستان به مدال برنز مشترک دست یافتند

مهدی علیاری در اولین حضور در رقابت های کشتی جهانی، پنجم شد

در وزن ۹۶ کیلوگرم مهدی علیاری پس از شکست  ۱ بر ۳ در مقابل آرتور الکسانیان از ارمنستان در مقابل ولادیسلاو متودیف از بلغارستان با نتیجه ۴ بر یک به برتری رسید. علیاری در دور بعد مقابل یرلان ایسکاکوف از قزاقستان با نتیجه ۴ بر ۲ به برتری دست یافت و راهی دیدار رده بندی شد.
علیاری در دیدار رده بندی مقابل بالاژ کیس از مجارستان قهرمان جهان که از حمایت تماشاگران کشورش برخورد دار بود با نتیجه ۵ بر صفر نتیجه را واگذار کرد و به مقام پنجم این وزن رسید.

ادامه رقابت ها > نتایج روز سوم و پایانی کشتی فرنگی ۲۰۱۳ جهان، مجارستان

:: اینترفر به نقل از فدراسیون کشتی ، مشرق ، باشگاه خبرنگاران

5/ 4٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(4 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.