وزن کشی کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۲۰۱۳ مجارستان

2013-09-21_165325

وزن کشی کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۲۰۱۳ مجارستان نتیجه وزن کشی – در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۳۹ کشتی گیر حضور دارند، محمد نوربخش در دور نخست به مصاف دونی یور اسلام اف از مولداوی ...

وزن کشی کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۲۰۱۳ مجارستان

نتیجه وزن کشی – در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۳۹ کشتی گیر حضور دارند، محمد نوربخش در دور نخست به مصاف دونی یور اسلام اف از مولداوی می رود و در صورت برتری در دور دوم با برنده مبارزه رواز لاشخی از گرجستان و کوراماتو از ژاپن مسابقه می دهد. درگروه نوربخش، بوررو از کوبا، تسمراد اف از ازبکستان، ارالی یف از قرقیزستان، کبیسبایف از قزاقستان و کوی لاکوف از روسیه حضور دارند.

در وزن ۸۴ کیلوگرم طالب نعمت پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف الکساندر بارازون از ونزوئلا می رود و در صورت برتری در دور سوم با برنده دیدار جاوید حمزاتو از بلاروس و آدوماتیس از لیتوانی مسابقه می دهد. در این وزن ۳۴ کشتی گیر حضور دارند و سلجوق سبی از ترکیه و  ماکسیم مانوکیان از ارمنستان از دیگر نفرات سرشناس در گروه نماینده ایران  هستند.

در وزن ۹۶ کیلوگرم مهدی علیاری در دور نخست به مصاف آرتور الکسانیان از ارمنستان می رود و در صورت پیروزی در دور بعد با برنده دیدار متودیف از بلغارستان و گرزی بکی از لهستان مسابقه می دهد. ایسکاکوف از قزاقستان، هاسلر از آلمان، جنگ ایلدریم از ترکیه و بالاز کیس از مجارستان در گروه علیاری حضور دارند. در این وزن ۳۷ کشتی گیر وزن کشی کرده اند.

2013-09-21_171502رقابتهای وزن های ۶۶، ۷۴ و ۱۲۰ کیلوگرم روز یکشنبه برگزار می شود که به ترتیب افشین بیابانگرد، هادی علیزاده پورنیا و امیرعلی اکبری به مصاف رقبای خود می روند.

زمان برگزاری رقابت ها:

جمعه ۲۹ شهريورماه:
ساعت ۱۸ تا ۱۸:۳۰: وزن كشي اوزان ۶۰، ۸۴ و ۹۶ كيلوگرم كشتي فرنگي
شنبه ۳۰ شهريورماه:
ساعت ۱۳ تا ۱۸: مسابقات مقدماتي اوزان ۶۰، ۸۴ و ۹۶ كيلوگرم كشتي فرنگي
ساعت ۱۸ تا ۱۸:۳۰: وزن كشي اوزان ۶۶، ۷۴ و ۱۲۰ كيلوگرم كشتي فرنگي
ساعت ۱۹ تا ۲۱: مسابقات رده‌بندي و فينال اوزان ۶۰، ۸۴ و ۹۶ كيلوگرم كشتي فرنگي
يكشنبه ۳۱ شهريورماه:
ساعت ۱۳ تا ۱۸: مسابقات مقدماتي اوزان ۶۶، ۷۴ و ۱۲۰ كيلوگرم كشتي فرنگي
ساعت ۱۹ تا ۲۱: مسابقات رده‌بندي و فينال اوزان ۶۶، ۷۴ و ۱۲۰ كيلوگرم كشتي فرنگي :: فدراسیون کشتی

ادامه رقابت ها > نتیجه رقابت های روز دوم کشتی فرنگی مجارستان

5/ 3٫80

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(5 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.