اپل نسخه سوم و جدید ios 8 را ارائه داد

ios 8.4

شرکت apple با عرضه سیستم عامل iOS توانست جایگاه مناسبی را در عرصه فناوری به خود اختصاص دهد. اپل نسخه سوم و جدید ios 8 را ارائه داد به گزارش خبر اینترفر ؛ این سیستم ...

شرکت apple با عرضه سیستم عامل iOS توانست جایگاه مناسبی را در عرصه فناوری به خود اختصاص دهد.

اپل نسخه سوم و جدید ios 8 را ارائه داد

به گزارش خبر اینترفر ؛ این سیستم عامل همراه با محصولات قدرتمند سری آیفون باعث ایجاد رقابت بسیاری در بین گوشی های هوشمند موجود در این بازار شده است. اکنون اپل نسخه بروزرسانی جدیدی را برای iOS 8 خود ارائه کرده است.

پلت فرم iOS اپل، یک سیستم عامل اختصاصی و مخصوص این برند می باشد و فقط همراه با محصولات این کمپانی به بازار عرضه می گردد و مانند دیگر سیستم عامل های موجود و رقیب iOS مانند اندروید، تمام کمپانی تولیدکننده نمی توانند از این سیستم عامل در ساخت محصولات خود استفاده کنند.

شرکت اپل ، سومین نسخه آزمایشی سیستم عامل iOS 8.4 را برای ارزیابی بخش‌ های مختلف در اختیار توسعه‌ دهندگان و کاربران علاقمند قرار داد. این نسخه آزمایشی سیستم عامل iOS اپل، بیلد ۱۲H4098c نام گرفته و در بخش iOS Developer Center سایت اپل قابل دسترس می باشد. حدود چند هفته دیگر کمپانی اپل در کنفرانس WWDC 2015، نسخه اصلی و جدید سری سیستم عامل اختصاصی خود، iOS 9 را معرفی خواهد کرد.

ios 8این نسخه جدید با تغییرات عالی همراه خواهد بود که می توان به بخش های رابط کاربری (گرافیک زیباتر)، هشدارها، اضافه شدن نسخه اطلاعاتی از مولف کتابها در برنامه iBooks، رادیو آیتونز، سرویس Photos، اضافه کردن زبان های جدید و … اشاره کرد، اما مهمترین تغییر در این نسخه جدید مربوط به اپلیکیشن موسیقی iOS است که در حالت Artists View، تصاویر خوانندگان نیز نمایش داده می شود و اضافه شدن یک موزیک پلیر کوچک جدید برای حالت Now Playing خواهد بود.

نسخه های پیشین سیستم عامل این کمپانی با نواقصی همراه بود و یک سری هنگ هایی در میان برنامه های آن ایجاد میشد که در این نسخه بروزرسانی اپل سعی کرده تا مشکل باگ های موجود را حل کند. تغییرات بیشتر بر روی اپلیکیشن موسیقی انجام گرفته است، زیرا در دو نسخه آزمایشی قبلی باگ‌ های زیادی قرا داشت و اپل تلاش کرده تا در این نسخه تازه اش، باگ‌ های مربوطه را برطرف کند.

به نظر شما این بروزرسانی های جدید اپل توانسته باگ های موجود در بخش های مختلف نسخه های این سیستم عامل را برطرف کنند یا خیر؟

:: خبر اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.