گوشی هایی از سامسونگ که به اندروید ۶ مجهز می شوند

2015-08-31_175010

کدام گوشی های سامسونگ اولین بروزرسانی (آپدیت) اندروید ۶ (مارشمالو) را دریافت می کنند؟ گوشی هایی از سامسونگ که به اندروید ۶ مجهز می شوند به گزارش خبر اینترفر – سایت SlashGear لیست محصولات سامسونگ ...

کدام گوشی های سامسونگ اولین بروزرسانی (آپدیت) اندروید ۶ (مارشمالو) را دریافت می کنند؟

گوشی هایی از سامسونگ که به اندروید ۶ مجهز می شوند

به گزارش خبر اینترفر – سایت SlashGear لیست محصولات سامسونگ samsung را که به این نسخه به‌روز خواهند شد، منتشر کرده است.

به‌طور طبیعی، در این لیست، تمامی پرچم‌داران سامسونگ در طی یک سال و نیم گذشته تا به‌امروز نظیر گلکسی نوت ۵، گلکسی S6، گلکسی S6 Edge و گلکسی نوت ۴ وجود دارند. حتما متوجه شده‌اید که گلکسی S5 در این لیست قرار نگرفته است. حداقل تمامی گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ، دو نسخه از به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل اندروید گوگل را دریافت می‌کنند. هم‌چنین، اندروید ۶، هیچ‌ ویژگی خاصی ندارد که بخواهد با امکانات سخت‌افزاری گلکسی S5 در تضاد باشد؛ بنابراین، کمپانی کره‌ای سامسونگ نباید برای به‌روزنکردن پرچم‌دار ۲۰۱۴ سری گلکسی S خود به اندروید ۶ کوتاهی نماید!

به‌هرحال، در ادامه، می‌توانید گوشی‌های واجد شرایط برای دریافت به‌روزرسانی اندروید ۶ ( اندروید مارشمالو) را مشاهده فرمایید:

  1. گلکسی نوت ۵
  2. گلکسی S6 اج پلاس
  3. گلکسی S6 اج
  4. گلکسی S6
  5. گلکسی S6 دو سیم‌کارته
  6. گلکسی نوت ۴
  7. گلکسی نوت ۴ دو سیم‌کارته
  8. گلکسی نوت اج
  9. گلکسی تب A
  10. گلکسی آلفا

به‌خاطر داشته باشید که این لیست، به‌معنای نهایی بودن گوشی‌هایی که به‌روزرسانی اندروید ۶ را دریافت خواهند کرد، نبوده و احتمالا سامسونگ در آینده، تغییراتی را در این لیست به‌وجود خواهد آورد. مهم‌تر از همه آن است که بسیاری از گوشی‌های میان‌رده و حتی ارزان‌قیمت سامسونگ، می‌توانند به‌روزرسانی اندروید ۶ را دریافت نمایند؛ بنابراین نباید از قطعی بودن این لیست تا زمان اعلام نهایی سامسونگ، سخن گفت.

باید اشاره کرد که فریمور اندروید ۶ هنوز در دست توسعه قرار نگرفته و این لیست، تنها شامل گوشی‌های اخیر سامسونگ می‌شود.

:: خبر اینترفر – itresan

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.