بازی معروف اندرویدی با ۶۵ میلیون بار دانلود: Clash of Kings

clash of kings new android

کلش آف کینگز Clash of Kings در یکسال با رکورد ۶۵ میلیون بار دانلود. بازی معروف اندرویدی با ۶۵ میلیون بار دانلود: Clash of Kings به گزارش خبر اینترفر ؛ بنابر آنچه امروز اعلام شده، ...

کلش آف کینگز Clash of Kings در یکسال با رکورد ۶۵ میلیون بار دانلود.

بازی معروف اندرویدی با ۶۵ میلیون بار دانلود: Clash of Kings

به گزارش خبر اینترفر ؛ بنابر آنچه امروز اعلام شده، بازی Clash of Kings ویژه گوشی‌های هوشمند پس از یک‌سال حضور در مارکت توانسته به آمار ۶۵ میلیون دانلود دست یابد. Clash of Kings که عنوانی مشابه با بازی شماره یک شرکت Supercell یعنی Clash of Clans دارد از گیم پلی نه چندان متفاوت با بازی Game of War: Fire Age بهره می‌برد اما گرافیک بازی به‌مراتب بهتر بوده و این عنوان از نقطه نظر ظاهری و گرافیکی نیز تا حد زیادی رشد و بهبود داشته است.
clash of kingsشرکت Elex اعلام کرده به‌روزرسانی جدیدی را به‌منظور عرضه هدایایی به کاربران ارائه کرده است. در اظهارنظری که توسط Elex شرکت سازنده این بازی منتشر شده اینچنین می‌خوانیم:

سال گذشته یکی از هیجان‌انگیزترین زمان‌های ممکن برای Elex بوده زیرا Clash of Kings برای گوشی‌های هوشمند عرضه شد و با استقبالی خوب از سوی کاربران مواجه شد. دسترسی به آمار ۶۵ میلیون دانلود برای بازی و جذب خیل مشتاقان حاضر در انجمن، تیم Elex را بسیار راغب به ادامه کار کرده است. در چندماه آتی طرفداران کلش او کینگز می‌توانند منتظر دریافت محتوایی جدید برای این بازی باشند.

آن‌طور که عنوان شده، ۷۲ درصد از کاربران آمریکایی، این بازی را در حال مشاهده تلویزیون انجام می‌دهند. این در حالی است که ۶۵ درصد از کاربران بریتانیایی این بازی را در حال رفت و آمد انجام می‌دهند. ۸۲ درصد از مجموع کاربران این بازی، مذکر و ۶۸ درصد سنی بین ۱۸ تا ۳۴ سال دارند.

Clash of Kings در قالب نسخه آزمایشی در مرداد ماه سال گذشته بر روی گوگل پلی قرارگرفت و پس از چهارماه برای دستگاه‌های هوشمند تولیدی اپل نیز عرضه شد و نهایتا در ابتدای سال ۲۰۱۵ میلادی در مرکز برنامه‌های فیس‌بوک قرارگرفت.

این بازی هم‌اکنون در میان ۵ بازی پرفروش موجود در ۷۰ کشور دنیا قرارگرفته است. از زمان عرضه بازی، گیمرهای استفاده کننده از آن چیزی معادل ۲۰ هزار و ۴۰۰ سال را به استفاده از این بازی اختصاص داده‌اند و بیش از ۹۴۶ میلیارد نیرو در Clash of Kings به نبرد پرداخته‌اند که بیشتر از تعداد ستاره‌ها و سیاره‌های موجود در راه‌شیری است.

:: خبر اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.