شیرینی فندقی ؛ نسخه جدید اندروید

Macadamia Nut Cookie android

نسخه جدید اندروید ( ۶ ) شیرینی فندقی خواهد بود؟ به گزارش فناوری شبکه اینترفر ؛ گوگل علاقه زیادی به استفاده از نام خوراکی های خوشمزه ( خصوصا خوراکی های شیرین ) در نسخه های ...

نسخه جدید اندروید ( ۶ ) شیرینی فندقی خواهد بود؟

به گزارش فناوری شبکه اینترفر ؛ گوگل علاقه زیادی به استفاده از نام خوراکی های خوشمزه ( خصوصا خوراکی های شیرین ) در نسخه های مختلف سیستم عامل اندروید دارد و تمامی نسخه ارائه شده از این پلتفرم با نام های این چنینی عرضه شده اند.

مدتی است که خبر داریم نسخه بعدی این سیستم عامل با نام Android M قرار است در کنفرانس I/O گوگل معرفی شود.اکنون در تعدادی از پروژه های گوگل نام رمز این نسخه از اندروید را شیرینی فندقی یا Macadamia Nut Cookie گذاشته اند.البته با توجه به سابقه گوگل در نام گذاری اندروید ، بعید به نطر می رسد که ” شیرینی فندقی ” نام نهایی نسخه جدید این سیستم عامل باشد.

تاکنون همیشه نام هایی که در نهایت برای نسخه جدید اندروید انتخاب می شدند با نام های رمز آن ها تفاوت داشته است. به عنوان مثال اندروید کیت کت در ابتدا با نام Key Lime Pie شناخته می شد اما هنگام رونمایی از عبارت KitKat برای توصیفش استفاده شد. نمونه دیگر نیز همین اندروید Lollipop است که در ابتدا با نام Lemon Meringue Pie در خبرگزاری ها حضور یافت.

سال گذشته در مراسم I/O، نگاهی به اندورید آب نبات چوبی انداخته شد و مشخصات طراحی آن مشخص شد. اما نام نهایی آن چندین ماه بعد به همگان معرفی شد. این بار هم به احتمال زیاد نسخه‌ی جدید سیستم عامل با نام M باقی خواهد ماند تا گوگل تصمیم بگیرد، جزییات نهایی آن را فاش کند.

:: خبر اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.