واتس اپ ویندوز فون به تماس صوتی مجهز شد

2015-05-31_192001

برقراری ارتباط صوتی در واتس اپ ویندوز فون به گزارش خبر اینترفر ؛ از این به بعد کاربرانی که از مسنجر واتس اپ بر روی گوشی های ویندوزفونی استفاده می کنند ، می توانند تماس ...

برقراری ارتباط صوتی در واتس اپ ویندوز فون

به گزارش خبر اینترفر ؛ از این به بعد کاربرانی که از مسنجر واتس اپ بر روی گوشی های ویندوزفونی استفاده می کنند ، می توانند تماس صوتی هم برقرار کنند ؛ واتس اپ امکان برقراری تماس صوتی را در ابتدا در نسخه اندرویدی و سپس در نسخه iOS این اپلکیشن فعال کرد.

بعد از آن بود که خبر رسید این ویژگی برای کاربران نسخه ویندوزفون اپلیکیشن واتس اپ هم فعال خواهد شد.حالا امکان برقرای تماس صوتی به نسخه بتای این اپلیکیشن در ویندوزفون آمده است.

کاربران ویندوزفون واتس اپ بعد از بروزرسانی به نسخه‌ی بتا می توانند در نسخه‌ی ۲.۱۲.۳۸ از این قابلیت استفاده کنند. البته آنهایی که از نسخه‌ی بتا استفاده نمی‌کنند باید تا انتشار عمومی این بروزرسانی صبر کنند.

تقریبا دو ماه پیش بود که مدیر عامل واتس‌آپ آقای جان کوم اعلام کرد که امکان مکالمه صوتی صوتی به زودی برای نسخه‌ی ویندوزفون این اپلیکیشن فراهم خواهد شد.البته همانطور که در بالا اشاره کردیم ، این ویژگی هنوز به ظور کامل در دسترس قرار نگرفته اما به زودی به همراه امکان ارسال فایل های صوتی مثل موزیک ، برا کابران پلتفرم ویندوزفون منتشر خواهد شد.

:: خبر اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.